Ekim 2, 2023

Dogecoin Beklenen Ralliyi Tetiklemeye Hazırlanıyor: Bu Seviye Kritik!


Dogecoin fiyatı 0,0605 dolar civarında olumlu bir toparlanmayı tetikleyene kadar boğalar lehine hareket etmiyordu. Fiyat, 0,07 doların üzerine çıkma denemelerinde sürekli başarısız oldu ve böylece 0,08 dolarlık direnç daha da kritik hale geldi. Öte yandan Ağustos ortasındaki düşüş boğaları zayıflatarak satış hacmine darbe vurdu. Ancak gelen son veriler işlerin iyiye gittiğini gösteriyor.

DOGE fiyatı piyasadaki olumlu gidişattan yararlanmayı başararak yükselişi tetikleme eğilimindedir. Ancak bu yükselişler genelde daha kısa ömürlü olmaktadır. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin fiyatı 28.000 doları aşarak olumlu bir görünüm sunduğu için meme coin fiyatı bundan yararlanmaya çalışacaktır.

dogecoin haberleri

Dogecoin fiyatı, 2023’ün başından bu yana 0,0605 ila 0,0626 dolar arasındaki destek bölgesini koruyor. Eylül ayının büyük ölçüde düşüş etkisi altında kalmasına rağmen, meme coin destek seviyelerini iyi savundu. Bu, iyi bir toparlanmayı tetiklemek için güç biriktiren boğaların güçlü varlığını gösterdi. Önceki işlem gerçekleşirse, DOGE fiyatı aylık işlemin bitiminden önce 0,08 dolara ulaşmaya hazırlanıyor.

Dogecoin fiyatı geçmişte meydana gelen bir yükseliş trendini tamamlıyor. Trend, birikim ile tamamlandı ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca 0,08 dolara ulaşmaya çalışacaktır. Ancak hacim düşük kaldığı için yükselişe ket vurabilir. Bu nedenle, fiyat hafta sonundan önce 0,07 doların üzerine çıkarsa, önemli dirence doğru iyi bir yükseliş beklenebilir. Aksi takdirde, bir ret olasılığı var.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?