Aralık 28, 2022

DOGE ve SHIB’i Unutun: Bu Altcoin 100x Yapabilir!

Popüler MMO Starwalker’ın kurucusu James Bull, geçtiğimiz günlerde satın almaya değer tek altcoin tercihini paylaştı. Bull, Quant‘ın önümüzdeki üç yıl içerisinde 100 kat büyümesini bekliyor. Bull’a göre bu süre zarfında 100 kat yapması mümkün olan tek altcoin QNT.

James Bull’un bu iddialı açıklaması dikkat çekse de eleştirilerden uzak kalamadı. Kripto analisti Miles Deutscher, Bull’un açıklamasına katılmadığını paylaştı. Deutscher, kripto paralar hakkında kesin açıklamalar yapmanın yanlış olacağı görüşünde. Analist, aynı zamanda “QNT 100 kat yapacak olursa diğer ilk 30 kriptonun da büyüme şansının bir hayli yüksek olduğunu belirtti.

Öte yandan Bull, 100x’e ulaşmanın diğer kriptoların ilk 5’e girmesini gerektireceği iddiasını destekleyerek, bunu yalnızca QNT ‘nin yapabileceğini iddia etti. Starwalker MMO’nun kurucusu ayrıca diğer altcoin’lerle ilgili ana sorunun, çok eski ve zayıf teknolojiye sahip olmaları olduğunu düşünüyor.

Tweet’e yanıt veren diğer isimler ise altcoin sezonu boyunca, herhangi bir borsada mevcut olan herhangi bir şeyin 100x yapabileceği görüşündeydi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere farklı isimler ise QNT için olumlu sözler sarf etti ve projeyi övdü.

Kaynak : CoinEdition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 3 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.