DOGE ve SHIB için Bu Seviyeleri Bekleyin: Yükseliş Geliyor!

0
DOGE ve SHIB için Bu Seviyeleri Bekleyin: Yükseliş Geliyor!

Dogecoin (DOGE) fiyatı uzun ve kısa vadeli bir direnç çizgisinden çıktı. Shiba Inu (SHIB) fiyatı ise aralığının üst kısmını geri almaya çalışıyor. Önde gelen meme coin ‘ler için kritik seviyeler belirlenirken, yatırımcılar güçlü hamleler için teknik analizleri yakından takip etmeli.

DOGE Ralliye Hazır Gibi Görünüyor

Dogecoin (DOGE), piyasa değerine göre en büyük meme coin olarak ön plana çıkıyor. DOGE fiyatı 1 Kasım’dan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına geriledi. Bu aşağı yönlü hareket 9 Kasım’da 0,07 dolarlık düşük bir seviyeyi yarattı. Dogecoin fiyatı ise o zamandan beri artıyor. Fiyat son 24 saatte içerisinde direnç çizgisinden çıkmayı başardı.

Dogecoin fiyatı kırılmadan önce RSI’daki (yeşil çizgi) yükseliş sapması ile birleşen bir ‘çift dip’ formasyonu oluşturdu.

Sonuç olarak, kısa vadeli DOGE fiyat tahmini yükseliş yönünde. Ortalama 0,11 dolarlık fiyatlar şu an en olası senaryo.

Dogecoin fiyat grafiği

Uzun vadeli hareket ise haftalık grafik de yükseliş görünümü mevcut. Dogecoin fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana uzun vadeli azalan direnç çizgisinden çıktı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yaşanan kırılmanın ardından, 0,12 dolarlık direnç alanı tarafından red yedi. Kripto piyasasının geri kalanında görülen aşağı yönlü bir hareket Dogecoin’de de görüldü. Şu anda, DOGE fiyatı hattı destek olarak doğruluyor.

Ayrıca, haftalık RSI 50 çizgisini destek olarak doğruladı. Bu doğrulamaların her ikisi de başarılı olursa, yukarı doğru bir hareket olası.

Sonuç olarak, Dogecoin fiyatı 0,12 dolarlık direnç alanının üzerine çıkmayı başarırsa, artış oranı büyük ölçüde hızlanabilir.

Shiba Inu Fiyatı da Hareketli Kaldı

Shiba Inu fiyatı 15 Ağustos’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Bu hat Kasım ayının başında birkaç kez reddedildi (kırmızı daire) ve kripto para piyasasının geri kalanında da görülen aşağı yönlü bir hareketi başlattı.

Buna ek olarak, şu anda direnç sağlaması beklenen 0,0000097 dolarlık alandan bir kırılmaya neden oldu (kırmızı simge).

Nitekim, günlük RSI yükseliş sapması mevcut. Dahası, SHIB fiyatı çift dipli bir model oluşturdu. Sonuç olarak, SHIB fiyatını bir kez daha direnç çizgisine taşıyacak yukarı yönlü bir hareket oldukça olası. Direnç çizgisinden 0,000011 dolarlık potansiyel bir kırılma, artış oranını hızlandıracaktır.

Öte yandan, 0,0000097 dolar alanından veya direnç çizgisinden bir ret düşüş yönünde olacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın