Şubat 23, 2023

DOGE ve SHIB Rakibi Meme Coin Fırladı: Neler Oluyor?

Dogecoin rakiplerinden birisi olarak adlandırılan Floki Inu 22 Şubat’ta beklenmedik bir artış kaydetti. CoinMarketCap verilerine göre meme coin’in fiyatı kısa sürede %30’ün üzerinde fırladı.

Söz konusu yükseliş kripto para ve meme coin topluluklarında en çok konuşulanlar arasına girdi. Birçok ismin aklında ise aynı soru vardı: “FLOKI fiyatı neden yükseliyor?”

Floki Inu 2023 Yol Haritası Detayları Ortaya Çıktı

Öncelikli olarak Floki Inu’nun 2023 yol haritasının detayları ortaya çıktı. Bu yol haritasına göre şeffaflık ön planda olacak. Buna ek olarak bir staking programının başlatılması ve “Debit Kart” gibi önemli bir ürünün piyasaya sürülmesi hedefleniyor. Aynı yol haritasının dördüncü aşaması ise ‘Valhalla‘ adlı bir yardımcı ürün ve metaverse oyununun piyasaya sürülmesi.

Web3 ödül Amino Rewards ise yakın zamanda meme coin ile bir işbirliği başattığını duyurdu. Bu işbirliği kapsamında ödül programı 4 milyon ile 8 milyon dolarlık değere sahip token kilitleyecek.

Diğer bir dikkat çeken detay ise Floki Inu’nun DOGE ve SHIB ile Twitter’da trendlere çok daha sık giriyor olması oldu. Bu da topluluğun ve yeni yatırımcıların ilgisini çeken önemli bir detay. Verilere göre son günlerin popüler altcoin’leri COIN, AMC ve ANKR gibi varlıkların dahi önüne geçmiş durumda.

Sonuç olarak Floki Inu’nun Dogecoin ve Shiba Inu gibi rakipleriyle rekabet etmedeki kararlılığı bu fiyat artışının önemli nedenlerinden biri. Kararlı yol haritası ve yeni ortaklıklar meme coin fiyatında olumlu bir etki yaratıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?