Santiment Açıkladı: “DOGE için Yükseliş Potansiyeli Var Ancak…”

On-chain analitik platformu Santiment, yakın zamanda büyük bir patlama kaydeden Dogecoin analizi paylaştı. Santiment tarafından paylaşılan analizlere göre DOGE yukarı yönlü potansiyelini koruyor.

Santiment, arama eğilimleri ve sosyal hakimiyet olmak üzere iki göstergeye dayanarak yeni analiz paylaştı. Analizde Dogecoin’in (DOGE) potansiyel olarak “daha fazla büyüme için alana” sahip olduğu bilgisi yer aldı.

Arama motorlarında ‘Dogecoin’ teriminin girilme sayısını inceleyen Santiment. Meme coin‘in tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,732 dolara ulaştığı Mayıs 2021 seviyelerinden oldukça uzak. Raporda şu anki arama sayısının baz alınan döneme kıyasla neredeyse ‘hiç’ olduğu yorumu da eklendi.

Dogecoin arama motoru istatistiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Dogecoin’in sosyal hakimiyetini de inceleyen Santiment, verinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında seviyelerin altında olduğunu belirtti.

“Mayıs 2021’de DOGE için sosyal baskınlık yüzde 40’tı, şu anda sadece yüzde 14.”

DOGE sosyal hakimiyet

Öte yandan Santiment, Dogecoin’in artık trend terimi olarak en üst sıralarda yer almadığını ve bunun düşüş eğilimine işaret edebileceğini de belirtti.

“DOGE ve ilgili kelimeler, son 4-5 gündür sosyal trendlerimizden ilk 5’ini elinde tutuyor ve bu da sıklıkla gelen fiyat düşüşünün bir göstergesi.”

Santiment ayrıca Dogecoin’in sosyal hacmindeki artışın ve yükselen duyarlılığının düşüş eğilimine işaret edebileceğini söylüyor.

“Potansiyel bir zirveyi işaret eden büyük bir sosyal hacim artışının klasik bir resmi. Ayrıca duyarlılık giderek yükseliyor, bu da insanların DOGE ile ilgili açıklamalarında çok olumlu olduğu anlamına geliyor.”

Dogecoin fiyat oranı

25 Ekim ile 1 Kasım arasında, Dogecoin 0.059 dolardan yükselmeye başladı. Sonuç olarak %168.8’lik bir artışla 0.158 dolarda dokuz ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Dogecoin yazı yazılırken 0.130 dolardan işlem görüyordu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.