DOGE Çıkış Yakaladı ve 0.0055 Dolar’ı Hedefledi

Dogecoin (DOGE) fiyatı, uzun vadeli direnç seviyesinden çıktı ve ardından destek olarak onayladı. DOGE / BTC de, bir sıçrama olasılığı bulunan çok önemli bir uzun vadeli destek alanına ulaştı.

Ara ve Yeniden Çıkış

Haftalık grafik, DOGE’nin Mart ayından beri yukarı doğru hareket ettiğini gösteriyor. Başlangıçta 0.0035 dolar’lık direnç alanının üzerine çıkmaya çalışırken, 14-21 Aralık haftasında başarılı bir patlak verdi. Ayrıca Ekim 2018’den bu yana en yüksek haftalık kapanışına ulaştı.

RSI, MACD VE Stokastik Osilatörün üçü de arttığı için teknik göstergeler yükseliş gösteriyor. Yükseliş eğiliminin oluşması da çok yakın. Yukarı doğru hareket olursa, bir sonraki direnç alanı 0.0068 dolar’dır.

Günlük grafik te benzer bir durum gösteriyor. DOGE 0.0043 dolar’lık alandan çıktı ve doğruladı. Dün ki uzun üst fitil aynı anda 0.0055 dolar alanını direnç olarak doğruladı. RSI’daki düşüş sapmasına rağmen, teknik göstergeler yükseliş gösteriyor.

Bu nedenle, muhtemelen 0.0068 ABD Doları’na çıkmadan önce 0.0055 ABD Doları direnç alanının üzerinde başka bir kırılma girişiminde bulunma olasılığı yüksektir.

DOGE / BTC’nin mevcut destek alanından sekmesi ve 35 hatta 50 satoshiye doğru ilerlemesi de olasıdır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.