Dikkat: Ethereum Birleşmesi Olmayabilir mi?

0
Dikkat: Ethereum Birleşmesi Olmayabilir mi?

Merakla beklenen Ethereum Merge güncellemesine yalnızca iki gün kala katıldığı bir programda konuşan BitMEX CEO’su Arthur Hayes, güncellemenin gerçekleşemeyeceği yönünde ilginç bir iddia da bulundu.

Bankless podcast’iyle yaptığı son röportajda konuşan BitMEX CEO‘su, kendisinin ve diğer birçok kişinin Birleşmenin olacağına inanmadığını iddia ederek, konuya ilişkin görüşlerini paylaştı:

“İnsanların birleşmenin devam edeceğine inandıklarını sanmıyorum. Burada oturup size %100 hisse kanıtına geçeceklerini düşündüğümü söyleyemem… Geliştiricilerin 2014’ten beri olduğu gibi bir çukurda değilim.

Ethereum

Yeterince uzun süredir buralardaysanız, beş, altı, yedi yıldır Proof-of-Stake hakkındaki konuşmayı duymuşsunuzdur… bu oldu mu? Hayır!”

Arthur Hayes, Ethereum’un yükseltmesini kanıtlamanın en iyi yolunun, üzerinde çalışan merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ile gerçek bir ortamda çalışan Hisse Kanıtı’nı (PoS) göstermek olduğunu düşünüyor.

“Bana hisse kanıtını (PoS) ve çalıştığını göster, daha önce yaptıkları gibi tüm dApps işlevleriyle kanıtla” yorumunu paylaştı.

Ethereum’un hisse kanıtına geçişinin uzun süredir geciktiği kesinlikle bir gerçek. Ancak, Birleştirme yükseltme etkinlikleri son zaman çizelgesine göre devam ediyor. 15 Eylül’deki son tarihten önce Ethereum geliştiricileri, Merge yükseltmesini son birkaç hafta içinde birden fazla test ağında başarıyla gerçekleştirdiğini duyurdu.

Güncelleme Olmasa Bile Ethereum 3000 Dolar Olacak!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Arthur Hayes, Ethereum Merge etkinliği konusunda pek iyimser olmasa da ETH rallisi hakkında oldukça olumlu bir görüşe sahip. BitMEX CEO’su, Birleştirmenin başarılı olup olmadığına bakılmaksızın ETH’nin 3.000 dolara ulaşmasını bekliyor. Hayes, enflasyonist baskı nedeniyle önümüzdeki dönemde Fed’in eyleminden endişe duymadığını söyleyerek şu sözleri kaydetti:

“Yıl sonuna kadar 3000 dolarlık fiyat olacağına inanıyorum. FED için endişelenmiyorum çünkü FED oranları %20 artırsa bile, $ETH’nin dApp’leri kullanması için belirli bir miktar talep olacak ve arz bunu karşılamak için yeterli değil.”

Hayes, spot ticaret yerine ETH türevi ticaretini ön plana çıkartıyor olabilir. Ancak kaldıraçla işlem yaparken kişinin zamanlama konusunda iyi olması gerektiğine de dikkat çekiyor.

Hayes, bir trader olarak iyi olmak için almada ve pozisyonları belirlemede iyi olmak gerektiğini ekledi. “3AC’nin düşüşünün ana nedeni, yanlış ticaret yapmaları, pozisyonlarını doğru boyutlandırmamalarıydı. Pek çok konuda yanıldım ama birkaç şeyde haklı olduğum sürece her şeyde haklı olmak zorunda değilim!” ekledi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın