Ocak 21, 2023

Dikkat Çeken Balina İlgisi: Bu Altcoin İlk 10’a Girdi!

XRP, Binance Smart Chain (BSC) ağındaki ilk 100 balina arasında en çok işlem altcoin oldu ve bu sayede Cardano‘yu (ADA) geride bıraktı. Söz konusu gelişme, XRP’nin geçen Kasım ayından bu yana ilk kez 0.41 dolar fiyat noktasını yeniden ele geçirmesinden kısa bir süre sonra yaşandı.

Blockchain tabanlı bir balina izleme platformu olan WhaleStats, bu başarıya dikkat çekti. WhaleStats, Twitter aracılığıyla şunları söyledi:

XRP, en iyi 100 BSC balinası arasında en çok işlem gören token olmak için ADA’yı geride bıraktı.”

Daha detaylı bilgilere göre, XRP’nin son 7 gün içinde en büyük 100 BSC balinası tarafından en çok işlem gören ilk 10 varlık arasında yer aldığını, sekizinci sırayı koruduğunu ve Bitcoin Cash (BCH) ve Dai (DAI) gibi varlıkların üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Varlık aynı zamanda bu balinalar tarafından en çok satın alınan ilk 10 token arasında sekizinci sırada yer alıyor.

Altcoin XRP balinaların ilgisinde

Bunların yanında altcoin, en büyük 100 BSC balinasının (BNB hariç) toplam varlıklarının %2.42’sini oluşturuyor ve bu balinaların toplam bakiyelerinde bulunan tahmini 27.8 milyon dolar değerinde XRP var.

Bu metrikler, XRP kısa süre önce 0.41 dolarlık yüksek fiyat noktasını geri kazandığından, yatırımcıların ilgisinde bir artış olduğunu gösteriyor. Altcoin aynı zamanda Binance’te en çok işlem gören token’lar arasında ve 24 saatlik 59.28 milyon işlem hacmiyle yedinci sırada yer alıyor.

Son fiyat hareketlerine ek olarak, Ripple davasıyla ilgili gelişmeler de genel olarak olumluydu. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, nihai kararın bu yılın ikinci yarısından önce geleceğine inandığını belirterek, olumlu bir sonuca güvendiğini ifade etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?