Ocak 21, 2022

DeVere Group CEO’suna Göre Cardano’yu (ADA) 2022’de Uçuracak Nedenler Bunlar!

Finansal hizmetler firması deVere Group’un CEO’su Nigel Green, Cardano’nun (ADA) 2022’de yeni zirvelere ulaşacağını inandığını belirtti.

Green yaptığı açıklamada, Cardano (ADA) üzerine kurulmuş ilk merkezi olmayan borsa (DEX) olan SundaeSwap’ın piyasaya sürülmesinin heyecanı nedeniyle ADA’nın fiyatının arttığını düşünüyor.

11 Ocak tarihinde 1.11 doların altında işlem gören Cardano (ADA) fiyatı, 18 Ocak tarihinde %44 artarak 1.60 dolara kadar yükseldi.

“Cardano’nun geçen hafta fiyatta çarpıcı bir şekilde yükselmesinin ana nedeni, öncü temel blok zinciri teknolojisini kullanacak olan SundaeSwap’ın bugün lansmanını çevreleyen coşkudan kaynaklanıyor.”

Green, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun ağın ölçeklenebilirliğini ve birlikte çalışabilirliğini iyileştirmeyi amaçlayan beş iyi tanımlanmış geliştirme aşamasının üçüncü aşaması olan Basho aşamasına girerken ADA’nın bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağı konusunda iyimser.

“Yıl sonundan önce Cardano’nun tüm zamanların yeni rekorlarını kırdığını göreceğimizden eminim çünkü güncellemeler gelmeye devam ediyor. Bu durum kaçınılmaz olarak, kripto para birimine maruz kalmalarını artırması muhtemel, diğer yandan da yatırımcıları heyecanlandıracak ve fiyatını önemli ölçüde artıracak.”

Green, ADA’nın sonunda önde gelen kripto varlıkları olan Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) gibi varlıklardan da pazar payı kapabileceğini düşünüyor.

“Cardano 2022’de büyümeye devam edecek ve fiyatının yükselmesini ve Ethereum dahil kripto rakiplerinden daha fazla pazar payı almasını bekleyebiliriz.”

ADA, 2021’de neredeyse 3,00 dolara ulaştı ve yazı yazılırken 1,24 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.