Dev Platform Bu Altcoin’e Destek Ekledi: Milyonlarca Mağazaya Ulaşacak!

LUNC, OKSE Cüzdanı ve kartına entegrasyonunun ardından Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay‘deki kripto ödeme yöntemleri arasına girmeyi başardı. Bu gelişmenin sonucu olarak, Terra Classic topluluğu ve diğer kripto para birimi kullanıcıları artık OKSE sayesinde 170’den fazla ülkede LUNC kullanarak mal ve hizmetler için ödeme yapabilir.

Çarşamba günü yapılan açıklamaya göre, Okse, Terra Classic yerel token’ını (LUNC) içerecek şekilde desteğini genişletti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere duyuru Twitter üzerinden yapıldı. İlk olarak, üst düzey bir kripto fenomeni Travladd, LUNC aracılığıyla Okse kartını kullanarak yaptığı bir emtia ödemesinin canlı videosunu paylaşarak, “Artık günlük ihtiyaçlarınızı ödemek için LUNC’yi kullanabilirsiniz” yazdı. Ayrıca, LUNC topluluğunun üyelerinin LUNC’yi Apple Pay, Google Pay ve Samsung Pay’de bir ödeme yöntemi olarak kullanmalarını sağlamak için LUNC’in Okse kripto Visa kartına entegre edildiğini yazdı.

LUNC

Okse, Travladd tarafından paylaşılan güncellemeye yanıt olarak “Topluluk istiyor, biz dinliyoruz. Tebrikler LUNC topluluğu.” yazdı.

Aynı şekilde, ünlü bir blockchain destekçisi olan Eljaboom, 597 binden fazla takipçisine şunları yazdı:

“Okse kullanarak ve BNB chain’inde LUNC’de ödeme yaptım. Bunu dünyaya yaymak için ne harika bir yardımcı program. 170’den fazla vatandaş başvuruda bulunabilir ve 7 Saat içinde Visa alabilir. Ne için bekliyorsun?”

Genel olarak, bu gelişme, LUNC sahiplerinin token’larını Okse kartını kullanarak dünya çapında 60 milyondan fazla Visa mağazasında harcamasına izin vereceğinden, Terra Classic topluluğu için büyük bir kazanç. Artık böyle kullanıcılar, çevrimiçi mağazalar ve e-Ticaret dahil olmak üzere 60 milyondan fazla işletmede LUNC’i bir ödeme şekli olarak kullanma avantajına sahip olacak. Bu nedenle, topluluk, zor durumdaki kripto varlığı için tarihi bir geri dönüş başlatma çabalarını hızlandırırken token’ı daha kullanışlı hale getiriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.