Eylül 11, 2023

Dev Kripto Borsasından Shibarium’a Müjde: Dev Listeme Hamlesi Geldi!


Avustralyalı kripto borsası GroveX, X sayfasında artık üç Shibarium token’ının (SHIB, BONE ve LEASH üçlüsü) platformunda alım satım için mevcut olduğunu duyurdu. BONE ve LEASH, USDT ve BUSD sabit coinlerine karşı işlem yapmak üzere geçen hafta borsa tarafından eklendi.

Yorum dizisinde, SHIB topluluğu GroveX’ten gelen olumlu haberlerden memnun olarak hevesle yanıt verdi. Shibarium üçlüsünün yanı sıra, platform kısa süre önce PEPE meme coini için de destek ekledi.

Yine de, bu meme coin‘ler tarafından ortaya konan fiyat performansı şu anda yükselişte değil. BONE %13’ten fazla düşüş yaşarken, SHIB Pazar gününe kıyasla %5 düşüş ile işlem görüyor. Doge Killer’a (LEASH) gelince, o da son 24 saat içinde %3,64 düşüş gösterdi.

Hafta sonundan bugüne kadar, Shiba Inu değerinin %8’inden fazlasını kaybederek bu haber yazıldığı sırada 0,00000706 dolar seviyesine düştü. Dahası bugünkü fiyat düşüşü tek başına %5,08’i buldu. BONE, Shibarium’da bir gaz tokenı işlevi görüyor ve SHIB’nin yakılmasına yardımcı oluyor. LEASH ise kullanıcıların Shibarium’un resmi merkezi olmayan borsası olan ShibaSwap dex’te stake etme karşılığında ödüller kazanmasına olanak tanıyor.

Yine de Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB’in mevcut fiyat düşüşüne rağmen, bir kripto para biriminin sağlığını tahmin etmeye yardımcı olan önemli bir metrik olan NVT’si (Network Value to Transactions) yükselişte. NVT yükseldiğinde, ağın değerinin işlem hacmine göre arttığına işaret eder. Ayrıca, SHIB için balinaların yoğunluğu şu anda %77’ye eşit ve muhtemelen uzun vadeli tutmaya hazırlar.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?