Mart 27, 2024

Dev Kripto Borsasından Bu Meme Coin’lere Müjdeli Listeleme Haberi: İşte Fiyatın Tepkisi!


Popüler meme coin Shiba Inu coin’in (SHIB) fiyatı son 24 saat içinde kayda değer bir artış gösterdi. Shiba Inu, genel kripto para piyasasındaki kâr alımlarının ortasında kazançlarının bir kısmını silmeden önce %11’e kadar yükseldi. SHIB fiyatındaki artış, hem SHIB hem de BONE ShibaSwap (BONE), Shiba Inu yönetişim belirteci ve ayrıca Shibarium’un gaz belirteci için yeni listelerin duyurulmasının hemen ardından geldi. LBank kripto borsası kısa süre önce yeni bir vadeli işlem listesi duyurdu: “BONE perpetual artık 50x’e kadar kaldıraçla platformda mevcut”.

Bir başka heyecan verici duyuruda Binance Futures, 50x’e kadar kaldıraçla USDC marjlı 1000SHIB sürekli sözleşmesini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kripto borsası, bu hamlenin Binance Futures platformunda sunulan alım satım seçenekleri listesini genişleteceğini ve kullanıcıların alım satım deneyimini geliştireceğini söylüyor. Binance Futures, USDC marjlı 1000SHIB Sürekli Sözleşmesini 28 Mart’ta tanıtacak ve 50x’e kadar kaldıraç sunacak. USDC marjlı 1000SHIB sürekli sözleşmesinin dayanak varlığı Shiba Inu (1000SHIB), uzlaşma varlığı ise USDC’dir.

25 Mart’ta Shiba Inu, Avustralya kripto borsası bitcoin.com.au’da yeni bir liste oluşturarak kullanıcıların platform üzerinden SHIB satın alabilmelerini sağladı. Yeni listeleme, SHIB ve BONE tokenlerinin daha fazla görünürlük ve erişilebilirlik kazanmasına olanak tanıyarak kripto para birimi alanında daha geniş bir benimseme ve kullanımın önünü açacaktır.

Shiba Inu Fiyat Hareketi

Bu haber yazıldığı sırada SHIB, son 24 saatte %3,05 artışla 0,00003 dolardan işlem görüyor. Ek olarak fiyatını 0,00003183 dolara yükselten önceki gün içi kazançlarını sildi.

shiba inu fiyat analizi

Bugün yeşil renkte kapanırsa, SHIB 22 Mart Cuma gününden bu yana art arda dördüncü gününü kazançla kapatmış olacak. Günlük RSI 61’de pozitif bölgeye geçerek boğalar için bir avantaj sinyali verdi.

Yukarı yönde, IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, Shiba Inu bir sonraki direnciyle 0,000034 dolar ve 0,000037 dolar aralığında karşılaşıyor. Burada 11,12 trilyon SHIB 64.840 adres tarafından ortalama 0,000035 dolar fiyattan satın alındı. Düşüş durumunda, SHIB temel fiyat desteği 0,000019 dolar ile 0,000025 dolar arasında yatıyor ve 77,29 trilyon SHIB 177,860 adres tarafından ortalama 0,000023 dolar fiyatla satın alındı.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?