Dev Japon Firması Ripple İle Ödeme Yapacak!

Japon Finans Firması XRP İle Temettü Ödeyecek

Japonya’nın önde gelen finans merkezlerinden SBI Holdings önümüzdeki aydan itibaren hissedarlarına XRP ile temettü geliri dağıtacak.

Şirket dün yaptığı açıklama ile 100 veya daha fazla hissesi olan hissedarlarına 30 XRP ödemesi yapacak. Bu ihraç 40 Eylül tarihinde başlayacak.

Bu açıklama ile beraber, XRP fiyatının tepkisi merak konusu oldu. Şirketin bu hamlesinin XRP üstünde kayda değer bir şekilde etki yapmayacağı öngörülüyor.

Bu programa katılmak isteyen hissedarların VC Trade hesabı açmaları gerekiyor. Bu hesabın açılma süresi ise bir hayli uzun. Hissedarlar 31 Mart 2020 yılına kadar hesaplarını açabilirler.

Ripple ile SBI Holdings bir çok konuda beraber çalışıyorlar. İki firma ayni zamanda blockchain tabanlı bir ödeme uygulamasının çalışmasını yürütüyorlar. Bu şirket özellikle Asya pazarına hitap eden uygulamalar yapıyorlar. Öte yandan SBI Holdings CEO’su Ripple Labs’da yönetici…

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.