Ocak 14, 2022

Dev Ethereum Balinası, Piyasalar İyileşirken Dört Altcoin Biriktirmeye Başladı

Bir dev Ethereum balinası, 30.6 milyon dolarlık ‘devasa’ bir satın alım yaptı ve dört farklı altcoin biriktirdi.

Blok zinciri işlem takip platformu WhaleStats, ‘Light’ adıyla tanınan Ethereum balina cüzdanının 2.451.999 dolar değerinde OMG satın aldığını tespit etti.

Eskiden OMG Ağı olarak da bilinen OMG Vakfı, ana akım cüzdanlarla bütünleşen Katman-2 Ethereum ölçeklendirme çözümü olarak tanınıyor. 122. sıradaki kripto varlığı OMG, 5,95 dolar olarak fiyatlandırılmış durumda.

En zengin dördüncü balina cüzdanı olarak da ön plana çıkan Light, 25.170.000 dolar değerinde Chainlink (LINK) de satın aldı.

Yazma sırasında, Chainlink 17. sırada yer alıyor ve 25,19 dolardan işlem görüyor.

Cüzdan ayrıca popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) satın alımı yapmayı tercih ett ve 1.906.592 dolar karşılığında 58.9 milyar token satın aldı.

Shiba Inu, 9 Ocak’ta aylık en düşük seviyelerinden geri dönmek için mücadele ediyor ve şu anda 0,00003 dolar değerinde.

Light’ın satın alınanlar listesinde yer alan son altcoin, “oynamak için kazan” mantığıyla çalışan blok zinciri oyun platformu Gala (GALA) oldu. Balina, 3.260.000 GALA jetonunu 1.137.691 dolara satın aldı.

Gala yeni yıla zorlu bir başlangıç yapıyor ve 0.45 dolardan şu anki değeri olan 0.32 dolara düştü.

WhaleStats, Light’ın ayrıca Bitcoin’e sabitlenmiş token Wrapped Bitcoin’den (WBTC) büyük bir satın alma gerçekleştirdiğini ve 2.000 WBTC için 86.428.000 dolar ödediğini tespit etti.

Wrapped Bitcoin şu an 42.849 dolar değerinde ve BTC ile aynı seviyeden işlem görüyor.

Son olarak WhaleStats, SHIB’nin tüm varlıkların %15.75’i ile önde gelen Ethereum cüzdanları arasında en popüler token haline geldiğini tweetledi.

“Az önce: SHIB Shibtoken, ilk 1000 ETH balina cüzdanı arasında dolar değerine göre en büyük token pozisyonu olmaya geri döndü.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.