Ocak 25, 2024

Dev Borsa KuCoin’den Bu Kripto Varlığa Müjdeli Haber: Listelediğini Resmen Duyurdu!

Dev kripto para borsası KuCoin, hızla genişleyen yapay zeka odaklı kripto yatırım platformu GT Protocol’ü (GTAI) listelediğini resmen duyurdu.

Borsa, GT Protokolü token’ını spot ticaret hizmetinde onaylamaktan memnuniyeti duyduğunu açıkladı. Sonuç olarak, kullanıcılar artık token’larını desteklenen ağ olan BNB Chain (BEP20) aracılığıyla platforma gönderebilirler.

GTAI ticaretinin resmi olarak 25 Ocak Perşembe günü saat 10:00’da (UTC) başlaması planlanıyor. GTAI için belirlenen işlem çifti Tether USD (USDT) stabilcoindir. Kullanıcılar, ertesi gün 26 Ocak Cuma gününden itibaren GTAI para çekme işlemlerini başlatma fırsatına sahip olacaklar.

GT Protokolüne aşina olmayanlar için, portföy yönetimi, ticaret ve yatırımlara devrim niteliğinde bir yaklaşım getirmek için gelişmiş Web3 AI yürütme teknolojisinden yararlanır. Bu yaklaşım, merkezi finans (CeFi), merkezi olmayan finans (DeFi) ve NFT piyasalarını kapsamaktadır.

Borsa GT Protocol token’ına destek vermeden önce, borsa daha önce sıfır bilgi (ZK) uygulamalarına odaklanan modüler bir blok zinciri olan MANTA’yı listelemişti. Ayrıca KuCoin, Web3 Sosyal Kimliğini şekillendirmenin ön saflarında yer alan bir proje olan Soul Society’nin tokenı HON’u da listelemişti.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : coin edition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?