Mart 19, 2022

Dev Balinalar Büyük Gün Öncesi Bu Altcoin’i Zulalarına Ekledi!

Woo Network’ün (WOO), platformun geleceğiyle ilgili birkaç ipucu vermesinin ardından altcoin yatırımcılar arasında merak uyandırmaya başladı. Balina izleme platformu Whalestats’tan alınan veriler, altcoin‘in görünüşe göre en büyük Ethereum (ETH) balinalarının da bu ilgisini çektiğini gösterdi.

Yine WhaleStats’tan alınan verilere göre, WOO token, en büyük 100 ETH balinası tarafından son 24 saat içinde satın alınan en iyi 10 token listesine geri döndü. Bunun yanı sıra, token’ın 24 saatlik işlem hacmi de gün içerisinde yüzde 500’e varan oranlarda bir artış yaşadı.

Woo Network nedir?

Dünyanın önde gelen kripto borsası olan Binance risk sermayesi kolu Binance Labs’ın 12 milyon dolarlık stratejik fon sağladığı kurumsal likidite sağlayıcısı Woo Network’e (WOO), 40’tan fazla kuruma, borsaya, ticaret ekibine, cüzdanlara ve DeFi platformlarına aktif likidite sağlar. Derin likidite ağı olarak anılan Woo Network, kurumsal yatırımcılar için WOO Trade ve WOO X adlı perakende odaklı bir platform olmak üzere iki ana ürün sunan bir platformdur.

WOO platforma yeni özellikler ekleyecek

Woo Network’ün Twitter hesabı, cumartesi günü paylaştığı bir tweet’te pazartesi gününün platform için büyük bir gün olacağından bahsetti. Yapılan açıklamalara göre DeFi platformu, 21 Mart’ta planlanmış bir sistem yükseltmesinden geçecek. Bu yükseltmeyle ilgili yapılan resmi duyuruda ise platform, ‘Yeni staking programı’nın piyasaya sürüleceğinden bahsetti, bunun yanında bazı ek özelliklerin ve detayların daha sonra ekleneceğini açıkladı.

Platformun, ağında gerçekleşecek yeni gelişmeleri duyurmasının ardından en büyük ETH cüzdanları, büyük gün öncesinde zulalarına biraz daha WOO token ekledi. Token, yoğun alım sonrası son 24 saat içinde balinalar tarafından satın alınan ilk 10 kripto para birimi arasında 7. sırada kendisine yer edindi. En iyi 100 ETH balinasının ellerinde 32.6 milyon dolar değerinde WOO kripto para birimi bulunuyor.

WOO’nun 24 saatlik işlem hacmi bugün yaklaşık %500 arttı

Kripto yatırımcıları da son duyurularda kripto paraya büyük ilgi gösterdiler. WOO tokeninin fiyatı bugün içerisinde yüzde 25’in üzerinde bir artış yaşadıyarak 0,61 dolara kadar ulaştı. Altcoin’in 24 saatlik işlem hacmi ise yaklaşık yüzde 500’e varan devasa bir artışla 179.034.831 dolar seviyesine kadar ulaştı.

Daha sonra düzeltme yaşayan kripto para birimi son 24 saatte yüzde 7’lik bir artışla yazım sırasında 0,59 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre 117 sırada bulunan WOO’nun piyasa değeri ise şu anda 573 milyon dolar seviyesinde bulunuyor.

WOO daha sonra, Network’ün portföyünün artık platformun staking’ini destekleyen Debank’ta takip edildiğini de duyurmuştu.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.