Şubat 23, 2023

Dev Balinadan Milyarlık Meme Coin Alımı

Etherscan.io verileri, Shiba Inu meme coin’in en büyük 6. sahibinin 1.214.080 dolar değerinde şaşırtıcı bir 89.139.506.219 SHIB eklediğini ortaya koyuyor.

Bu devasa satın alma işlemi 22 Şubat 2023 tarihinde, tam olarak saat 10:23:59’da tek bir işlemle gerçekleşti. Balina’nın toplam token varlığı 264.501.756 dolar değerinde 19.420.099.565.898 SHIB’e yükselmiştir.

Satın alma işlemi, Shiba Inu ve diğer kripto para birimlerinin Fransa’daki mağazalarda ödeme seçeneği olarak kullanılabilmesi için Binance ve Ingenico arasında kısa süre önce yapılan ortaklığın ardından gerçekleşti.

Meme coin, en iyi 2000 ETH cüzdanı için en yüksek holding olmaya devam ediyor. WhaleStats’a göre, bu 2000 ETH Balinası şu anda toplu olarak 645.792.778 dolar değerinde SHIB tutuyor.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1628553111043203072

Son balina birikimi, meme coinin fiyatının son gün içinde %5,27 oranında artmasına yardımcı oldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere haber yazıldığı sırada Shiba Inu 24 saatlik 414.050.754 dolar işlem hacmiyle 0,00001354 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?