Deneyimli Analist: Bitcoin Fiyatında Kritik Nokta 10.500 Dolar!

0
401

Popüler analist Michael van de Poppe (Twitter’da ‘Crypto Michael’ olarak da bilinir), Bitcoin 10.500 dolar seviyesine ya da daha yüksek bir seviyeye ulaşırsa, 16.000 dolara yükselmeye hazır olabileceğini düşünüyor.

Michael van de Poppe, YouTube’da hem düşüş hem de yükseliş senaryosunu göz önünde bulundurarak güncel Bitcoin fiyat analizi sunduğu başka bir video yayınladı.

Düşüş senaryosunda Crypto Michael, Bitcoin’in 8.600 ila 8.800 dolar arasındaki alanı kaybetmesi durumunda daha da düşebileceğini düşünüyor.

Analist bu engel kaybolursa, önde gelen kripto para biriminin 6.000 dolarlık alana doğru bir düzeltme hareketine sahip olacağını söylüyor. Bununla birlikte kendisi, bu derin düşüşün gerçekten gerçekleşmesini beklemiyor gibi görünüyor, BTC ve ETH ile ilgili önceki videosunda da işaret ettiği gibi, kurumsal yatırımcılar kriptoya büyük ilgi gösteriyor ve büyük miktarlarda ETH ve BTC biriktiriyorlar. Grayscale yatırım fonu bu yıl hiç olmadığı kadar aktif olarak Bitcoin satın alıyor.

Bunun yanında analist 10.500 dolarlık seviyenin BTC için çok önemli olduğuna inanıyor. Crypto Michael, bu seviyeye ulaşır ulaşmaz daha da yükseldiği takdirde BTC fiyatının hızlanma ve yükselen eğilimi sürdürme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti. Bu durumda analist, Bitcoin’in 15.000 dolar ve 16.000 dolar yükselmesini bekliyor. BTC’nin 10.500 doların üzerinde önemli bir artış kaydetmesi durumunda, bu olayların gerçekleşmesinin çok muhtemel olabileceğini vurguladı.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın