Değerli Okuyucularımızın Dikkatine!

0
660

“Yetkisiz olarak KoinFinans ismimizi kullanan sosyal medya hesaplarına ve iletişim gruplarında itibar etmeyiniz”

Ülkemizde ve dünyada, kripto paraların, maalesef kolay para kazanılan bir yol olarak görülmesi, bir çok tehdit’i de beraberinde getiriyor. Bunlardan en sık görüleni, kolay para kazandırma vaadiyle, insanları kandırmaya çalışan kişi veya kişiler.

Koinfinans ekibi olarak, yayın hayatına başladığımız günden beri, siz değerli okuyucularımıza, doğru haberleri, hızlı ve sade bir şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Sektörün henüz tam olarak düzenlenmemiş olması sebebiyle, sektörde bulunan birçok usulsüzlükleri de yaptığımız haberler ile sizlere taşımaya çalışıyoruz.

Değerli okuyucularımız, bir çok kişi veya kişiler, bazı mesajlaşma uygulamalarını veya sosyal medya uygulamalarını kullanarak kendilerine bir kitle oluşturuyor ve bu kitleyi çeşitli vaadler ile etkilemeye çalışıyor. Bunu yaparken ise sektörde ismi duyulmuş gerçek veya tüzel kişilerin adını kullanabiliyorlar. Siz değerli okuyucularımızdan bu tip hareketlere karşı dikkatli olması gerektiğini istirham ediyoruz.

Koinfinans ekibi olarak, sadece sitemizde bulunan sosyal medya hesaplarından paylaşım yapıyoruz ve okuyucularımızın sadece bu hesapları dikkate alması gerektiğinin altını çizmek istiyoruz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın