Değerli Okuyucularımızın Dikkatine!


Son güncellenme : 11.11.2019 - 07:53

“Yetkisiz olarak KoinFinans ismimizi kullanan sosyal medya hesaplarına ve iletişim gruplarında itibar etmeyiniz”

Ülkemizde ve dünyada, kripto paraların, maalesef kolay para kazanılan bir yol olarak görülmesi, bir çok tehdit’i de beraberinde getiriyor. Bunlardan en sık görüleni, kolay para kazandırma vaadiyle, insanları kandırmaya çalışan kişi veya kişiler.

Koinfinans ekibi olarak, yayın hayatına başladığımız günden beri, siz değerli okuyucularımıza, doğru haberleri, hızlı ve sade bir şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Sektörün henüz tam olarak düzenlenmemiş olması sebebiyle, sektörde bulunan birçok usulsüzlükleri de yaptığımız haberler ile sizlere taşımaya çalışıyoruz.

Değerli okuyucularımız, bir çok kişi veya kişiler, bazı mesajlaşma uygulamalarını veya sosyal medya uygulamalarını kullanarak kendilerine bir kitle oluşturuyor ve bu kitleyi çeşitli vaadler ile etkilemeye çalışıyor. Bunu yaparken ise sektörde ismi duyulmuş gerçek veya tüzel kişilerin adını kullanabiliyorlar. Siz değerli okuyucularımızdan bu tip hareketlere karşı dikkatli olması gerektiğini istirham ediyoruz.

Koinfinans ekibi olarak, sadece sitemizde bulunan sosyal medya hesaplarından paylaşım yapıyoruz ve okuyucularımızın sadece bu hesapları dikkate alması gerektiğinin altını çizmek istiyoruz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?