Aralık 29, 2021

Decentraland (MANA) Fiyatı “Metaverse Moda Haftası” Öncesi İlgi Alanına Yaklaşıyor!

Decentraland ve UNXD, meta evrende bir moda haftasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Analistler, ilgi alanına yaklaşan Decentraland (MANA) fiyatını yakından takip etmeye devam ediyor. Yatırımcılar ise, metaverse token‘a sermaye dökmeye devam ederek, yükseliş anlatısını körüklüyor.

Metaverse ağı Decentraland, UNXD ile birlikte moda haftası için hazırlanıyor. Sanal gerçeklik platformu, metaverse’de podyum gösterileri başlatmayı, pop-up mağazalara ve after party’lere ev sahipliği yapmayı planlıyor.

Decentraland’ın moda haftası 24 Mart ile 27 Mart arasında planlanıyor. Meta veri tabanı ağı, sanal bir ortamda moda için UNXD ile ortaklık kurdu.

UNXD, dijital kültür ve Decentraland ile ortaklığı için seçilmiş bir pazar yeri olarak hizmet veriyor. Kullanıcılar metaverse’de modayı deneyimleme ve Decentraland ekosistemindeki avatarları için kıyafetler satın alma fırsatına sahip olacaklar.

Öte yandan Decentraland’a kurumsal sermaye girişi son iki ayda patlamış durumda. Kullanıcılara toplu bir sanal deneyim sunan metaverse ekosistemi, daha aktif kullanıcıları kendine çekti ve zincir içi aktivitede bir artış yaşadı.

Grayscale raporuna göre, metaverse alanının tamamı 1 trilyon dolarlık bir gelir fırsatına sahip olabilir. Decentraland’ın moda haftası ortağı UNXD, daha önce Dolce & Gabbana gibi moda evleriyle çalıştı.

Analistler, Decentraland fiyat trendini değerlendirdi ve varlığı bir ilgi alanı seviyesine yaklaştığını gözden kaçırmıyorlar. @BigCheds takma adıyla tanınan analist bir tweet’inde MANA’dan bahsetti.

@Hayess5178 ise, kısa vadede Decentraland fiyatında bir sıçrama bekliyor. Analizi, Decentraland kullanıcılarının erken olduğunu ve tokenin şu anda değerinin altında olduğunu ortaya koyuyor.

Kripto istihbarat şirketi IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, Decentraland’ın cüzdan adreslerinin yaklaşık %75’i kâr etmiş durumda.

Analistler, metaverse hype’ının yeni başladığını ve Decentraland fiyatının fiyattaki %4’lük bir düşüşten geri dönebileceğini tahmin ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.