Ocak 25, 2022

Decentraland (MANA) Fiyat Analizi: Fiyat Hala Kontrol Altında ancak Bir Problem Var!

Decentraland (MANA) fiyat grafiği karamsar bir desen oluşturmaya devam ediyor bu da fiyatın daha da düşmesine neden olacak gibi görünüyor. 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) güvenilir bir destek olarak hareket edemezse, MANA 1.46 dolara %28 düşüş riski altında.

Decentraland fiyatı, günlük grafikte ‘azalan bir üçgen formasyonu’ oluşturdu ve MANA’nın 21 Ocak’ta ana teknik modelin alt sınırının altına düşmesinin ardından radarda %44’lük bir düşüşle 1.46 dolara doğru bir düşüş hareketi gerçekleştirdi.

Decentraland fiyatı 22 Ocak’ta bir destek hattı görevi gören %78.6 Fibonacci düzeltme seviyesinin altına 2.18 dolara düştüğü için fiyat daha da düşmeye devam edebilir. Fiyat bir sonraki destek hattı görevi gören 1.92 dolardan 200 günlük SMA’nın üzerine çıkması gerekiyor.

Bununla birlikte, MANA’nın 29 Ekim’in yükseği ile aynı zamana denk gelen 1.46 dolarlık düşüş hedefine ulaşmak için daha da düşmesi muhtemel olduğundan, yukarıda belirtilen destek seviyesinin altına düşmek boğalar için daha fazla sorun yaratabilir.

Ek satış baskısı, Decentraland fiyatının 1.09 dolarda %127,2 Fibonacci uzatma seviyesine doğru daha da düşmesine neden olabilir.

Satın alma baskısı artarsa, Decentraland fiyatı, %78,6 Fibonacci düzeltme seviyesinde 2,18 dolar seviyesinde, daha sonra, %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesi ve 21 günlük SMA yakınında bulunan 2,64 dolar tutarındaki yönetim teknik modelinin alt sınırında, anında desteğe dönüşen dirençle karşılaşacak.

Decentraland fiyatı, %38,2 Fibonacci düzeltme seviyesinin bulunduğu 3,09 dolar seviyesinde sert bir engelle karşı karşıya kalabilir. Bu direnci doldurmak, 50 günlük SMA ve 100 günlük SMA olacaktır. Bu karşı rüzgarın üzerinde yalnızca belirleyici bir kırılma, MANA’nın hakim grafik modelinin üst sınırının üzerinde daha büyük hedefleri hedeflediğini görebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.