Decentraland (MANA) Fiyat Analizi: Fiyat Hala Kontrol Altında ancak Bir Problem Var!

0
Decentraland (MANA) Fiyat Analizi: Fiyat Hala Kontrol Altında ancak Bir Problem Var!

Decentraland (MANA) fiyat grafiği karamsar bir desen oluşturmaya devam ediyor bu da fiyatın daha da düşmesine neden olacak gibi görünüyor. 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) güvenilir bir destek olarak hareket edemezse, MANA 1.46 dolara %28 düşüş riski altında.

Decentraland fiyatı, günlük grafikte ‘azalan bir üçgen formasyonu’ oluşturdu ve MANA’nın 21 Ocak’ta ana teknik modelin alt sınırının altına düşmesinin ardından radarda %44’lük bir düşüşle 1.46 dolara doğru bir düşüş hareketi gerçekleştirdi.

Decentraland fiyatı 22 Ocak’ta bir destek hattı görevi gören %78.6 Fibonacci düzeltme seviyesinin altına 2.18 dolara düştüğü için fiyat daha da düşmeye devam edebilir. Fiyat bir sonraki destek hattı görevi gören 1.92 dolardan 200 günlük SMA’nın üzerine çıkması gerekiyor.

Bununla birlikte, MANA’nın 29 Ekim’in yükseği ile aynı zamana denk gelen 1.46 dolarlık düşüş hedefine ulaşmak için daha da düşmesi muhtemel olduğundan, yukarıda belirtilen destek seviyesinin altına düşmek boğalar için daha fazla sorun yaratabilir.

Ek satış baskısı, Decentraland fiyatının 1.09 dolarda %127,2 Fibonacci uzatma seviyesine doğru daha da düşmesine neden olabilir.

Satın alma baskısı artarsa, Decentraland fiyatı, %78,6 Fibonacci düzeltme seviyesinde 2,18 dolar seviyesinde, daha sonra, %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesi ve 21 günlük SMA yakınında bulunan 2,64 dolar tutarındaki yönetim teknik modelinin alt sınırında, anında desteğe dönüşen dirençle karşılaşacak.

Decentraland fiyatı, %38,2 Fibonacci düzeltme seviyesinin bulunduğu 3,09 dolar seviyesinde sert bir engelle karşı karşıya kalabilir. Bu direnci doldurmak, 50 günlük SMA ve 100 günlük SMA olacaktır. Bu karşı rüzgarın üzerinde yalnızca belirleyici bir kırılma, MANA’nın hakim grafik modelinin üst sınırının üzerinde daha büyük hedefleri hedeflediğini görebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın