Ocak 31, 2022

Decentraland (MANA), Direnci Test Etmeye Hazırlanıyor

Decentraland (MANA), metaverse’de Avustralya Açık’ın kapanışını kutluyor. Analistler, metaverse tokenın 2.70 dolarlık bir seviyeyi hedeflediği için Decentraland fiyatının 2.60 dolarlık direnci karşılayabileceğine inanıyor.

Decentraland’ın 3 boyutlu sanal platformu, bugün 31 Ocak 2022’de Avustralya Açık tenis turnuvası için bir kapanış partisine ev sahipliği yapıyor. Tüm gelişmelerin yanı sıra piyasadaki toparlanmayı da fırsat bilen Ethereum tabanlı MANA fiyatı, geçtiğimiz hafta %21 yükselmeyi başardı.

Analistler, metaverse tokenın ilerleyen zamanlarda sert bir dirençle karşılaşabileceğine inanıyor. Kripto platformu IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, 7 milyon adres Decentraland’ın yerel tokenini satın aldı ve şu anda hepsi kar edememiş durumda. Decentraland fiyatı 2.60 doları geçene kadar bu adresler kâr edemeyecek seviyelerden satın alım gerçekleştirmiş.

Analistler, Decentraland fiyat trendini değerlendirdi ve metaverse tokenda bir trendin tersine döneceğini tahmin etti. @cryptochimpanz takma adıyla tanınan bir kripto para birimi analisti, 4 saatlik MANA/USDT fiyat grafiğinde düşüş eğilimi fark ettiğini açıkladı.

Bir analist ve trader olan @BitBitCrypto ise, Decentraland gibi metaverse tokenların teslim olduğuna inanıyor. Analist, Decentraland fiyat artış trendinin devam edeceğini öngörüyor.

YouTube kanalı Crypto Dubai’deki analistler, Decentraland fiyatının yükseliş trendinde 3 doları hedefleyebileceğine inanıyor. 3 dolarlık hedef, metaverse belirtecinin fiyatı için direnç görevi görebilir.

FXStreet analistleri ise, Decentraland fiyat rallisinin uzayabileceğini tahmin ediyor. Metaverse tokenın fiyatı, basın zamanında 2.50 doları geçmişti. Analistlere göre, 3 boyutlu sanal dünyanın tokenı bu direncini kırabilir ve yükseliş trendini sürdürebilir güce sahip.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.