Ocak 24, 2022

Decantraland, Ethereum Ağının Değerini Arttırabilir! İşte Üç Önemli Neden

Decentraland’da dijital gayrimenkul satışındaki artış, Ethereum ağının değerini artırabilir. Analistler, sanal gayrimenkul satışlarının 2022’de yükselmeye devam edebileceğine inanıyor.

Decentraland (MANA), Ethereum blockchain’i (blok zinciri) üzerine inşa edilmiş üç boyutlu bir sanal dünya platformudur. Bir kullanıcı tarafından yürütülen metaverse projesi, 2021’in son çeyreğinde sanal gayrimenkul satışında büyük bir artışa tanık olmuştu.

Tahmine dayalı bir AI platformu olan NWO.ai, geçtiğimiz günlerde metaverse‘de kiralama ve dijital gayrimenkul satın almalarında bir artış olabileceğini belirten bir rapor yayınladı. Bu nedenle, Decentraland gibi projeler benimseme ve on-chain (zincir üstü) aktivitelerde bir artışa tanık olabilir.

Decentraland’ın faydasındaki artış, Ethereum blok zincirindeki aktiviteyi arttırır. Bir Oyun ve Teknoloji enstitüsü olan Backstage Pass’taki “The Crypto Show”un yakın tarihli bir baskısında, kripto savunucusu Chris MacDonald şunları kaydetti:

“Teorik bir değerleme modeli vardır, bir token, ağının üzerine inşa edilen tüm uygulamaların toplam toplam değerine değer. Ethereum için Decentraland gibi projeler gerçekten önemli […] Ethereum için de kesinlikle yapılabilecek dolaylı bir değerleme argümanı var.”

Ethereum blok zincirindeki metaverse projelerinin büyümesi, altcoin ağının yükselen değerlemesinin anlatısını da kuvvetlendiriyor.

Bir kripto analisti ve tüccarı olan @Mimi_crypto_god, Decentraland fiyat trendini değerlendirdi ve metaverse token’ının fiyatının 2,04 dolarda haftalık desteğin üzerinde kalabileceğini tahmin etti.

Analistler ise MANA fiyatının kritik bir destek seviyesinde olduğunu ve bir rahatlama rallisi gösterebileceğini düşünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.