Dünya Ekonomik Forumuna Davet Edilen Coin’den Trilyonluk Alım!

Dünya Ekonomik Forumu’nun Shiba Inu ekosistemini birlikte çalışmaya davet etmesinin ardından balinalar 1 trilyonun üzerinde SHIB satın aldı.

İki büyük Shiba Inu balinasının aktivitesi ise fiyatta bir yükseliş yarattı. Balinaların aktivitesi sonucu 15,60 milyon dolar değerinde SHIB eklendi.

Etherscan.io verileri, 77. büyük Shiba Inu Balinasının yaklaşık 6 saat önce aktif hale geldiğini tespit etti. Balina tek işlemle 3.897.697 dolar değerinde 432.308.923.741 SHIB topladı.

Shiba Inu balina aktivitesi

Balina şu anda cüzdanında 4.735.301 dolar değerinde  524.396.585.030 SHIB tutuyor.

Çok yakın zamanda başka bir balina da hareketlendi. Balina tek bir işlemle 11.711.249 dolarlık 1.296.801.221 SHIB satın aldı. Bu yeni balina tek işlemle en büyük 46. balina oldu.

SHIB balina aktivitesi

Şimdiye kadar, iki dev Shiba Inu sahibi, son 24 saat içinde 15.608.946 dolar değerinde 1.729.235.724.962 SHIB biriktirdi.

Balinaların SHIB Hareketliliği Arttı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu birikimi, baş geliştirici Shytoshi Kusama’nın Dünya Ekonomik Forumu açıklamasının ardından arttı. Kusama, WEF ile işbirliğine ilişkin kararı topluluğa bırakırken, aşağıdaki üç seçenekten oluşan acil anket başlattı.


Bu gelişmeler Shiba Inu fiyatını hareketlendirdi. Fiyat 0000082 dolarlık düşük seviyeden toparlanmayı başardı. 24 saatlik işlem hacmi ise 195,927,430 dolar civarında oldu. Fiyat şu an 000009027 dolardan işlem görüyor ve %8,4 civarında yükseldi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?