Mart 21, 2024

Daha Önce Yaptılar: Boğa Koşusunda %1000 İhtimali Yüksek Üç Altcoin!

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde Bitcoin’in 66.000 dolar seviyesini yeniden kazanmasıyla toparlanma belirtileri gösteriyor. Ancak, geçen hafta yaşanan satış dalgası nedeniyle haftalık grafiklerde hala düşüşte. Bununla birlikte, BTC’nin yarılanmasının hemen köşede olmasıyla, yakın zamanda başka bir piyasa rallisi gözlemleyebiliriz.

Bu nedenle, bu yıl %1000 oranında artış gösterebilecek üç kripto paraya bir göz atalım.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB), piyasadaki en popüler kripto varlıklarından biri. 2021 boğa koşusu sırasında SHIB’nin fiyatı binlerce yüzde arttı. Köpek temalı meme coin’in bir sonraki boğa koşusunda benzer bir hareket sergileme olasılığı var.

Ayrıca, SHIB ekibi, varlığın fiyatının Nisan ayında BTC’nin yarılanmasından önce 0,00008845 dolar seviyesine ulaşabileceğini belirtti. Mevcut seviyelerden 0,00008845 dolara ulaşmak, fiyatın %234’ten fazla bir artışa işaret eder. Ayrıca, bu, kripto paranın yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi olacaktır.

Dahası, SHIB ekibi, yıllık trilyonlarca tokeni yakacak söylentileri üzerine yeni bir yakma mekanizması üzerinde çalışıyor. Ekip, kripto paranın arzını büyük ölçüde azaltabilirse, büyük bir fiyat artışına şahit olabiliriz.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), bu yıl %1000 oranında artış gösterebilecek popüler bir başka kripto para birimi. Analist Ali Charts’e göre, varlığın mevcut deseni, 2018’den 2021’e kadar gözlemlenen, varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan önce benzer bir desene benzemektedir. Ali, bu desenin devam etmesi durumunda, ADA’nın önümüzdeki haftalarda 0,55 ila 0,80 dolar arasında konsolide olabileceğini söylüyor.

Ancak, analist, konsolidasyon döneminin ardından varlığın mevcut seviyelerden %150 civarında bir artışla 1,70 dolara yükselebileceğini belirtiyor. Dahası, Ali Charts, 1,70 dolara bir yükselişin 5 dolara bir çıkışın sahnesini kurabileceğini söylüyor.

Ripple (XRP)

XRP, Şubat rallisinde diğer varlıkların çift haneli rallilerine rağmen yavaş bir ralli yaşadı. XRP’nin cansız performansı, Ripple’ın SEC (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) ile devam eden dava nedeniyle olabilir. Ripple, yüksek mahkemeden lehte bir karar alırsa, XRP’nin benimsenmesinde ve fiyatında ani bir artış yaşayabiliriz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?