Eylül 28, 2023

Crypto.com ve PayPal PYUSD Ticaretini Artırmak İçin Güçlerini Birleştirdi!


Uluslararası PYUSD ticaret eşleşmeleri açısından, 28 Eylül tarihli bir basın açıklamasına göre, Crypto.com şu anda en derin likiditeye sahip. PYUSD, kurumsal ve perakende müşteriler için borsada başlatıldı ve “ticaret özellikleri yakında geliyor”. Basın açıklamasına göre, bu eylem PayPal ve Crypto.com’un Crypto.com Visa Card’a yükleme yapmak için PayPal’ı kullanma seçeneğini içeren önceki işbirliğine dayanıyor.

Basın Raporu Özeti

Dijital ticaretin gelişiminde PayPal gerçek bir öncü olmuştur, Paxos ise pazar lideri bir stabilcoin ihraççısıdır. Ardından Crypto.com, PayPal ve Paxos ile işbirliği yapmaktan ne kadar heyecan duyduklarını ifade etmek için bu fırsattan yararlanıyor.

Crypto.com Kuzey Amerika Küresel İş Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Joe Anzures’e göre amaç, kripto sınırını birlikte genişletmek. PayPal’ın dünya çapındaki müşteri ve trader ağını desteklemenin ve şirketin 80 milyondan fazla kullanıcısını en yeni kripto gelişmeleriyle tanıştırmanın, kripto para birimini her cüzdana getirme çabasında çok önemli olacağını söyleyerek devam ediyor.

Bundan Sonra Ne Beklemeliyiz

Web sitesinde yer alan basın açıklamasına göre, PayPal ve Crypto.com’un, Crypto.com Visa Kartına yükleme yapmak için PayPal’ı kullanma becerisini içeren ilk entegrasyonları, bu ortaklığın temel taşı olarak hizmet etti. PayPal ve Crypto.com’un daha bağlantılı yükleme ve ticaret yetenekleri satmanın yollarını araştırmaya devam edeceği yönündeki açıklama, geleceğe yönelik beklentileri artırıyor.

Paxos Trust Company tarafından yaratılan ve ABD doları karşılığında 1:1 oranında kullanılabilen bir para birimi olan PYUSD, tamamen ABD doları mevduatları, ABD kısa vadeli Hazine menkul kıymetleri ve benzer nakit eşdeğerleri tarafından desteklenmektedir. Crypto.com’un perakende kullanıcıları artık Crypto.com Uygulamasını kullanarak PYUSD yatırımı yapabilir ve ticaret araçları yakında kullanıma sunulacaktır.

Gelecekteki Büyüme İçin Umutlar

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto para birimlerinin popülaritesi artmaya devam ederken, PayPal ve Crypto.com arasındaki bu ortaklık, büyüyen pazardan yararlanmak için stratejik bir hamledir. Her iki şirket de kullanıcıların PayPal’ı kullanarak Crypto.com Visa Kartlarına sorunsuz bir şekilde para yüklemelerine olanak tanıyarak kendilerini kripto alanında lider olarak konumlandırıyor. İşbirliklerini genişletmeleri, müşterileri için daha da yenilikçi çözümler ve hizmetler potansiyeline işaret ediyor.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?