Credible Crypto: Lider Altcoin Yeni Zirvelere Hazır! İşte Nedeni


Kripto para piyasalarının önde gelen analistlerinden biri olan Credible Crypto, Ethereum’un (ETH) geleceği konusunda iyimser bir bakış açısı sundu. Analist, Ethereum’un mevcut durumda 1.600 doların altına düşme olasılığının düşük olduğunu ve bu dijital varlığın güçlü destek seviyelerinin 2.800 ila 3.430 dolar arasında olduğunu vurguladı. Bu destek seviyelerinin Ethereum’un fiyatını destekleyici bir rol oynayabileceğini belirtiyor.

Credible Crypto’ya göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), Ethereum’un bir menkul kıymet olup olmadığına ilişkin uzun süredir devam eden soruşturmasını sonlandırma kararı, ETH için önemli bir dönüm noktası olabilir. MetaMask’ın geliştirici şirketi Consensys Software tarafından kısa süre önce yapılan açıklamada, SEC’nin kendilerine açtığı Ethereum 2.0 soruşturmasını sonlandırdığına yer verildi. Bu bir iddia fakat, SEC resmi olarak, Ethereum’un menkul kıymet olarak nitelendirilmesine son verirse, bu durum Ethereum’un fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru çıkmasını sağlayabilecek güçlü bir yükseliş katalizörü olarak işlev görebilir.

Ethereum fiyat analizi

Analiste göre, “SEC’in ETH’yi desteklemesi muhtemelen ayılar için tabuta çakılan son çividir.” Yani, düzenleyici belirsizliğin ortadan kalkması ve Ethereum’un resmi olarak menkul kıymet olmayan bir varlık olarak tanınması, piyasada güçlü bir boğa koşusunu tetikleyebilir.

Lider altcoin dışında Curve DAO’yu (CRV) inceleyen analist, token’ın hali hazırda, geçen yıl yaşanan bir saldırının ardından daha derin bir satışı önlemek için devreye giren risk sermayedarlarının ve diğer büyük yatırımcılarınkine benzer bir fırsat sunduğunu söylüyor. Yani şu an geçen yıla kıyasla daha ucuza CRV’ye yatırım yapma fırsatı var.

Analistin radarındaki son altcoin Convex Finance (CVX). Credible Crypto, token’ın şu anda sıkı likidite yaşadığını söylüyor. Analiste göre, CVX token’larının çoğu kilitli veya stake edilmiş durumda ve dolaşımdaki token arzı maksimum arza ulaşmak üzere.

“İşler hareketlenmeye başladığında, arz sıkıntısı bu şeyi rokete çevirecek.”

CVX analizi

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?