Mart 6, 2020

Corona Virüsü Bitcoin Fiyatını 10 Katına Çıkarabilir Mi?

Finans uzmanı ve Amerikalı televizyoncu olarak tanınan Max Keiser, Bitcoin fiyatına dair görüşlerini paylaştı.

Max Keiser, Keiser Report isimli kendi programında Bitcoin fiyatıyla ilgili dikkat çekici bir tahminde bulundu. Keiser Bitcoin fiyatının bu yıl 100 bin dolara kadar yükselebileceğini belirtti. Keiser’ın bu tahmininin altındaki sebep ise corona virüs. Keiser corona virüsünün Bitcoin fiyatının 100 bin dolara ulaşabileceğini düşünüyor. Keiser, corona virüs için “Bu, fiyatı 100 bin dolara ve ötesine fırlatacak küresel bir finansal kriz” yorumunu yaptı. Yaşanacak ekonomik krizinde fiyatı 10 kat yükselteceği görüşünde.

Bitcoin’in 100 bin dolara ulaşacağını düşünen tek kişi Max Keiser değil. Keiser ile birlikte Anthony Pompliano’da, Bitcoin’in Aralık 2021’e kadar 100 bin dolara çıkacağını düşünüyor. Böyle düşünmesinin sebebi ise günümüzde kripto para piyasasına girmek isteyen herkesin ilk olarak Bitcoin’e yöneliyor olması. Bu sayede zaman içerisinde Bitcoin’in fiyatı 100 bin dolara kadar ulaşabilir.

Bitcoin fiyatı ile ilgili çok fazla tahmin var. Bunların hangisi gerçekleşecek ya da Bitcoin bu kadar yükselebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?