Aralık 2, 2022

%291 Fırladı: 6.38 Milyarlık Yakım Gelen Coin’de İşlem Hacmi Fırladı!

Terra Classic (LUNC), Binance’in altıncı yakım sonuçlarını paylaşmasının ardından, 2 Aralık’ta aniden yaklaşık %13 değer kazandı.

Basın zamanında, LUNC son 24 saatte %12 artışla 0.00018 dolara ulaştı ve benzer şekilde coin geçen hafta %14 arttı. Çoğu kripto para birimi bu süre zarfında küçük miktarlarda kazanç ve hatta kayıp kaydettiği için bu ani yükseliş dikkat çekti.

Trader’lar son dalgalanmadan kar elde etmeye çalışırken, son fiyat artışı aynı zamanda işlem hacminde %291’lik bir artışla aynı zamana denk geldi. LUNC, CoinMarketCap verilerine göre şu anda 39. en büyük kripto para birimi ve piyasa değeri 1 milyar doların üzerinde.

Lunc yakım oranı ve piyasa değeri

Binance, beşinci yakım serisini detaylarını açıkladıktan sonra, sonuçlarını haftalık yerine aylık olarak yayınlayacağını bildirmişti. Bu, milyarlarca token’ın yakıldığını duymayı bekleyen toplulukta beklentileri tetikledi. TerraClassic USD (USTC) de %8 artışla 0.02 dolara ulaştı.

Binance 6.38 milyar coin yakımı gerçekleştirdi

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere en büyük kripto para borsası Binance, web sitesinde altıncı yakım etkinliğinin sonuçlarını yayınladı.

[irp posts=”70760″ ]

Web sitesinde güncellenen verilere göre, 6.389.199.628 coin yakım adresine gönderdi. Borsa bu yakımı, 30 Ekim ile 29 Kasım arasında LUNC spot ve marjin ticaret çiftlerindeki toplam işlem ücretlerine %0.2 vergi uygulayarak gerçekleştirdi.

Binance’in bir sonraki yakım etkinliği olan yedincisinin ayrıntılarını 2 Ocak 2023’te yayınlaması planlanıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?