Coinbase’ten Duyuru: Oyun Altcoin’i Listelenecek!

ABD’nin önde gelen kripto borsası Coinbase, düşük hacimli bir oyun altcoin’i için destek sunarak token için fiyat artışını tetikledi.

Taktiksel RPG oyunu Voxie Tactics’in yerel altcoini olan VOXEL, Coinbase’in coin’i alım satım listesine eklemeyi düşündüğünü açıkladı. Ardından büyük bir fiyat sıçraması sayesinde bu haftaya göre %36’dan fazla artış gösterdi.

Sadece birkaç gün sonra Coinbase, Polygon (MATIC) ağındaki altcoin için gerçekten de destek eklediğini resmen açıkladı.

Borsa, likidite koşulları sağlandığı sürece alım satımın bugün günü başlayacağını söyledi. Piyasa değerine göre 467. sıradaki kripto varlık, haber yazıldığı sırada 0,404 dolar civarında işlem görüyor.

Projenin tanıtım belgesine göre, Voxie Tactics oyuncuları Voxies NFT projesindeki karakterlerini oyun avantajları ve özelleştirilebilir bir oyun deneyimi için ücretsiz oyuna getirebilirler.

VOXEL coinleri oyun içi eşyalarla takas edilebilir.

CoinGecko’ya göre, bu hafta sonu yaşanan fiyat artışına rağmen VOXEL, Aralık 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,70 dolardan %91’den fazla düşüşte.

Coinbase, şeffaflığı artırmak ve listeleme duyurularını önceden yapma olasılığını azaltmak için geçen yıl listeleme yol haritasını oluşturdu.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.