Kasım 29, 2022

Coinbase’ten Dikkat Çeken Karar: Bu 4 Altcoin İçin Wallet Desteği Sonlandırılıyor

Yakın tarihli bir güncellemeye göre büyük kripto borsası Coinbase’in cüzdan uygulaması Coinbase Wallet, 5 Aralık’tan itibaren dört büyük altcoin için desteğini sonlandıracak.

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, 29 Kasım’da yaptığı duyuruda, cüzdanın artık Bitcoin Cash (BCH), XRP, Ethereum Classic (ETC), Stellar Lumens (XLM) desteklemeyeceğini belirtti. Listenin en dikkat çeken varlığı XRP oldu. Altcoin şu an piyasa değerine göre en büyük 7. kripto varlığı. Böyle büyük bir varlık desteğinin sonlandırılması şaşırtıcı.

Coinbase Wallet bildirisi

Önde gelen kripto borsasına göre, Coinbase “düşük kullanım” nedeniyle bu varlıkları desteklemeyi durdurma kararı aldı ve bu karar 5 Aralık 2022’den itibaren geçerli olacak.

Duyuruda, “Bu, varlıklarınızın kaybolacağı anlamına gelmez” ifadeleri kullanıldı. Coinbase Yani wallet kullanıcılarının elinde bulunan ancak artık desteklenmeyen varlıklara, cüzdan oluşturulurken belirlenen kurtarma kelimeleri ile erişilebilecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?