Coinbase’de Patlamaya Hazır 6 Kripto Para

0

Analist ve kripto para trader’ı Austin Arnold, ABD merkezli kripto para borsası halka açılmadan önce Coinbase’de satın almak için en patlayıcı kripto para varlıklarından altısını seçti.

Yayınladığı yeni bir videoda, Altcoin Daily sunucusu, listesindeki altıncı coini Chainlink (LINK) olduğunu söylüyor ve şirketin oracle’larını Polkadot (DOT) ağına getirecek yeni bir alt tabaka modülünün piyasaya sürmesine atıfta bulunuyor.

Ethereum ekosisteminde hakimiyet kurarken, Polkadot ekosisteminde de hakimiyet kurmak üzere.”

Arnold’un izleme listesindeki bir sonraki kripto para ise Cardano (ADA). Trader, geliştiricilerin Ethereum’daki gibi sadece tek bir dilde değil, Cardano’da birden çok dilde yazabilecekleri gerçeği konusunda heyecanlı.

Cardano’nun değer önerisi oldukça açık. Ethereum’un daha hızlı, daha ucuz, daha ölçeklenebilir ve daha az sıkışık bir versiyonu olmayı hedefliyor. Bunu anlıyoruz, ancak geliştiriciler Cardano üzerinde bunu inşa etmeyi seçecek mi? Pek çok insan bundan bahsetmiyor ama Cardano’da 6 ay içinde çok sayıda dilde akıllı sözleşmeler yazabileceksiniz… Anlıyor musunuz? Ethereum tek bir kodlama dili sunuyor, Cardano ise hepsini.”

Listenin dördüncü sırasında ise UMA (Evrensel Pazar Erişimi) bulunuyor. UMA, kullanıcıların neredeyse her şeyi takip edebilen özel teminatlı sentetik kripto para birimi belirteçleri oluşturmasına olanak tanıyan, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir protokoldür.

“UMA, türev ürünler piyasasını adem-i merkeziyetçi bir şekilde bozmak istiyor. Bu, geleneksel piyasanın hali hazırda sahip olduğu bir şeyi otomatikleştirmek ve merkezden uzaklaştırmaktan başka bir şey değildir.”

Üç numara ise, bu altcoin döngüsünde “bomba gibi” olacağını düşündüğü sanal emlak ağı Decentraland(MANA). MANA’nn şimdiye kadar Coinbase’de bulunan sanal emlak alanındaki tek coin olduğunu da ekliyor.

Her iki durumda da Decentraland, Coinbase’deki coinler arasında büyük bir oyuncu olmaya hazırlanıyor.”

Trader, otomatikleştirilmiş verimli tarım protokü Yearn Finance’i(YFI) listesinde ikinci sıraya alıyor. Arnold, fiyatlandırılmış eyleme kıyasla kilitlenen toplam değere dayalı olarak, YFI’nin önemli ölçüde azımsanıyor olduğunu öne sürüyor.

“İnsanlar protokolde gerçekten değer buluyor/kullanıyor mu? Cevap evet! Aslında kasa türüne göre toplam kilitlenen değer, 2020’nin sonunda gördüğümüzden bile daha yüksek, tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Ancak kilitlenen değer yükselirken, YFI token’inin değeri henüz tüm zamanların en yükseğine dönmedi.”

Arnold’un bir numarası ise Uniswap(UNI)! Analist, UNI’nin v3 güncellemesinin yakın zamanda açıklanmasının, UNI’ye yukarı yönlü potansiyel veren bir yükseliş faktörü olduğunu belirtiyor.

“Uniswap The Decentralized Exchange(DEX), bir otomatik piyasa yapıcı olarak çok daha ucuz olacak ve çok daha verimli hale gelecek. Hatta, UNI v3’ün yayınlanmasıyla:>Bu şimdiye kadar tasarlanmış en verimli ve esnek otomatik piyasa yapıcı olacak’ diyorlar. Ancak bu bizim yapmadığımız bir şey ve bu da ilginç. 4000 kat daha fazla sermaye verimliliği olacak, peki bu ne anlama geliyor? Likidite sağlayıcılarının(LP) pozisyonlarının, tek bir havuzda toplanmasıyla oluşan Konsantre Likidite denen bir şeyle; LP’lerin şu anda sahip olduklarımıza göre 4000 kata kadar daha fazla sermaye verimliliği ile likidite sağlayabileceği anlamına geliyor.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın