Coinbase Ve Ripple’dan Ortak Proje!

2018 yılında The Blockchain Association isimli, teknolojinin benimsenmesini destekleyen, blockchain destekçilerinden oluşan ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan hayata geçirilmişti. Coinbase, Protocol Labs, Circle, Digital Currency Group ve Polychain Capital gibi önemli isimlerin yer aldığı kuruluş yeni bir proje ile adından söz ettirdi.

Piyasa Bütünlüğü Çalışma Grubu isimli söz konusu proje de Coinbase ve Ripple yöneticileri bir arada çalışacaklar. Bununla birlikte projede şirketleri Coinbase’in yasal çalışmalarından sorumlu olan Rachel Nelson ve Ripple’ın kurumsal piyasalar bölümünden sorumlu olan Breanne Madigan temsil edecek. Rachel Nelso, resmi şirket bildirisinde Breanne Madigan ile birlikte şunları paylaştı:

“Meclis, piyasa entegrasyonunu iyileştirmek ve tüketicilere hak ettikleri güveni sunmak için, kripto piyasaların düzenli ve güvenli bir şekilde faaliyet göstermesini destekleyecek kanunlar oluşturmalıdır.”

Edinilen bilgilere göre, bu çalışma grubunun en büyük hedefi “Blockchain ve kripto para sektöründeki soru işaretlerini gidermek” olacak. The Blockchain Association aynı zamanda, belirli dijital varlıkları tanımlamak ve bunları ABD menkul kıymetler yasalarından muaf tutmak içinde çalışmalar yürütüyor.

Bu tarz projelerin olması ve önemli isimlerin desteğinin alınması, kripto para sektörü adına sevindirici gelişmeler.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.