Mayıs 20, 2023

Coinbase Türklerin Favori Altcoin’ini Listeledi: Topluluk Heyecanlı!


Coinbase müşterileri artık katman-1 blok zincirinin yerel token’ı olan Sui Network (SUI) alıp satabiliyor.

Sui Network’ün ana ağı Mayıs ayı başında başlatıldı ve projenin toplam 10 milyar SUI token arzı var. Ancak bu tokenların yalnızca %5,28’i perakende ticaret için ayrılmış durumda.

Aptos (APT) rakibi ağ, Meta’nın dijital bir varlık geliştirme girişimi için geliştirilen Move adlı aynı kodlama dilini kullanıyor. Sui Network, delege edilmiş bir proof-of-stake (dPOS) konsensüs mekanizması üzerinde çalışmakta ve düşük gecikme süresi ve yüksek verim sağlamayı amaçlamakta.

Projenin geliştirici ekibi Mysten Labs, geçen yılın sonlarında 2 milyar dolar değerleme ile 300 milyon dolar topladı.

Geçtiğimiz hafta SUI token’ı listeleme yol haritasına ekleyen Coinbase, borsanın daha riskli, daha düşük likidite tokenleri için oluşturduğu bir tanımlama olan “Deneysel Etiket” altında varlık için destek ekledi.

Binance ise bu ayın başlarında Launchpool platformunda SUI için destek sunmaya başladı. Kullanıcılar SUI Network token almak için True USD (TUSD) ya da Binance Coin (BNB) yatırabilir.

SUI, yazı yazıldığı sırada 1,15 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 75. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte yaklaşık %4 düştü ancak geçtiğimiz hafta %7’den fazla artış gösterdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?