Kasım 29, 2022

Coinbase Listeleme Duyurusu Bu Altcoin Fiyatını Hareketlendirdi


ABD’deki en büyük kripto borsası, takas edilemez token (NFT) oyun stüdyosu Vulcan Forged’un (PYR) yerel token’ının desteklenen dijital coin’ler listesine eklediğini duyurdu.

Coinbase’e göre platform, likidite koşulları karşılandığında 29 Kasım’da Ethereum (ETH) tabanlı altcoin için hizmet vermeye başlayacak.

“Coinbase, Ethereum ağında (ERC-20 token’ı) Vulcan Forged PYR (PYR) desteği ekleyecek. 

Bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, PYR-USD ticaret çiftimizde alım satım işlemleri aşamalı olarak başlayacaktır.” 

Coinbase altcoin listelemesi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere duyuru, Coinbase’in PYR’yi listeleme yol haritasına eklemesinden sadece haftalar sonra geldi. Borsa, şeffaflığı artırmak ve listelemelerden sonra coin’lerin fiyatı arttığında meydana gelen büyük fiyat hareketlerini en aza indirmek amacıyla yol haritasını düzenli olarak paylaşıyor. Bu şekilde listelemeler daha öncesinden bildiriliyor. Borsa fiyat artışının her ne kadar önüne geçmeye çalışsa da listeleme duyuruları küçük çaplı rallileri tetiklemeye devam ediyor.

Açıklamanın ardından PYR fiyatı yükseldi. Altcoin, duyurudan hemen önce 2.90 dolar seviyelerinde işlem görüyordu. Sonrasında 3.37 dolara kadar çıkmayı başardı. Bu da yaklaşık %16’lık bir yükseliş olduğu anlamına geliyor. Altcoin kazanımlarının bir kısmını koruyor ve basın zamanında 3.10 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bu yılın başlarında Coinbase CEO’su Brian Armstrong, borsanın şirketin belirli standartlarını karşıladıkları sürece mümkün olduğunca çok kripto varlığını listelemeyi hedeflediğini söyledi. Görünen o ki borsa söz konusu hedefinin arkasında olmaya devam ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?