Coinbase Kripto Banka Kartını Duyurdu, Her Harcamada Kullanılabilecek

Bitcoin ve Kripto Para Borsası Coinbase, Kripto Visa Banka kartını duyurdu.

Coinbase’in yarattığı bu kart ile her yerde harcama yapılabilecek. Coinbase, bu kartı çıkartmak için küresel ödeme işlemcisi ile bir araya geldi.
Bu duyuru, Mediumdaki bir blog yazısı aracılığıyla yapıldı.

Coinbase Kartı ile “İngiltere’deki müşterilerimiz kriptoyu bankalarındaki para kadar zahmetsiz şekilde harcayabilirler.
Bu kart, su anda yalnızca İngilterede kullanılabilmektedir.
Ancak önümüzdeki zamanlarda diğer Avrupa ülkelerindede duyurusu yapılacaktır.

Coinbase Card’ın yardımıyla, “İngiltere’deki müşteriler kriptoyu bankalarındaki para kadar zahmetsizce harcıyorlar.” Bu kart şu anda yalnızca İngiltere’de bulunmaktadır, ancak yakında önümüzdeki aylarda diğer Avrupa ülkelerinde açıklanacaktır.
Müşterilerin Coinbase hesabı kripto bakiyeleri tarafından desteklenir.

Coinbase kartı mağazada herhangi bir ödemede kullandığınız zaman, kripto bakiyeniz geleneksel para birimine çevrilir ve satın alma işlemi tamamlanır.

Bu Visa kripto banka kartı ile dünya çapında milyonlarca yerde ödeme yapabilirsiniz.
Bu kart aynı zamanda herhangi bir ATM’den para çekme olanağınıda sağlar.

Coinbase kartının düzenleme ücreti 4.95 Euro’dur ve bu kart Coinbase’de listelenen Bitcoin, Ethereum, Ripple’ın XRP’si gibi tüm kripto paraları harcamak için kullanılacaktır.
Ayrıca, bekleme listesine katılacak olan ilk 1000 kişi düzenleme ücreti ödemesi gerekmeyecek.

Coinbase müşterileri bugün itibariyle iOS ve Android uygulamalarını kolayca indirebilir ve hesaplarını güvenli bir şekilde bağlayabilirler.

Kaynak: koinalert

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.