Mart 16, 2023

Coinbase Duyurdu: Altı Altcoin Delist Ediliyor!

Coinbase, Ethereum tabanlı altı altcoin için desteğini sonlandırmaya hazırlandığı uyarısını yayınladı.

ABD merkezli kripto ticaret devi, Rally (RLY), DFI Money (YFII), Mirror (MIR), OMG Network (OMG), Loom Network (LOOM) ve Augur’u (REP) delist etmeye hazırlandığını açıkladı.

Bu altcoin‘ler 29 Mart Çarşamba gününden itibaren alım satım için kullanılamayacak. Bu varlıklardaki yatırımı bulunanlar ise varlıklarını herhangi bir süre sınırı olmadan çekebilecek.

Coinbase, “listeleme standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için borsamızdaki varlıkları düzenli olarak izlediğini” belirtmenin yanı sıra, kripto varlıklarını platformundan neden kaldırdığını açıkça belirtmedi.

Coinbase, 2021 yılının Mayıs ayında yayınladığı bir blog yazısında, herhangi bir altcoin’in platformda listelenmesi için gereken şartları ayrıntılı olarak açıklamıştı.

Önde gelen kripto para borsası, yeni varlıkları listelerken rutin olarak yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik incelemeleri yaptığını ve standartlarını karşılamaya devam ettiklerinden emin olmak için halihazırda kabul edilen altcoin’leri düzenli olarak incelediğinin altını çiziyor.

Borsa özellikle belirli bir varlığın merkezileşme düzeyini, gerçek bir kullanım durumu olup olmadığını, kodunun güvenli ve doğrulanabilir olup olmadığını ve projenin arkasındaki ekibin yatırımın bir varlık mı yoksa bir menkul kıymet mi olduğu konusunda iddialarda bulunup bulunmadığını değerlendiriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?