Mart 3, 2023

Coinbase Destekli Altcoin Fırladı: Kazanç %166!


Son güncellenme : 03.03.2023 - 15:42

Coinbase destekli RLY Network (RLY), projenin hazine varlıklarını ve geleceğe yönelik planlarını açıklamasının ardından %166 yükseldi.

On-chain tüketici uygulamalarından oluşan bir ekosistem olan RLY Network, Çarşamba günü 0,015 dolar civarında işlem görürken günün ilerleyen saatlerinde 0,04 dolar civarına kadar yükseldi.

Piyasa değerine göre 276. sıradaki kripto varlığı bir düzeltme kaydetti ve yazı yazıldığı sırada 0,0224 dolar civarında işlem görüyor. Ancak bu yine de Çarşamba günkü ilk fiyattan %50’lik bir artışı temsil ediyor.

Proje, Ocak ayı sonlarında Ethereum (ETH) yan zinciri RallyIO‘nun kapatıldığını duyurduğunda bu yılın başlarında tartışmalara yol açmıştı.

RLY Network, Çarşamba günü bir tweet dizisinde projenin genel geleceğini netleştirmeye çalıştı.

“Kuruluş, genel ekosistem için yönetişime yardımcı olmak amacıyla topluluk tarafından oluşturuldu ve oylandı. RLY Network Association’ın odak noktası, mevcut protokol, token ve yeni girişimler de dahil olmak üzere topluluğunun ve ekosisteminin çoğalması olmaya devam ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere RallyIO, ağ üzerine inşa edilen birçok uygulamadan biriydi ve kapatılması aslında ekosistemi etkilemedi. Finansal olarak, topluluk hazinesi ekosistemi yenilemeye ve desteklemeye devam etmek için önemli fonlara sahiptir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?