Kasım 4, 2022

Coinbase Desteği Bu Altcoin Fiyatını Uçurdu: %244 Artış!


Son güncellenme : 07.11.2022 - 17:12

Solana (SOL) tabanlı bir altcoin fiyatı, ABD merkezli dijital varlık borsası Coinbase’den destek aldıktan sonra fırladı.

ABD’nin önde gelen dijital varlık borsası Coinbase, 2 gün önce desteklediği altcoin’ler listesine iki Solana (SOL) tabanlı kripto projesi ekleyeceğini duyurdu. Güncel bir duyuruda ise söz konusu iki altcoin için alım-satım hizmetlerini başlattığını duyurdu. Adı geçen altcoin’ler: Marinade (MNDE) ve Marinade Staked SOL (mSOL).

Coinbase iki altcoin’i şirketin “platform için yeni olan veya daha geniş kripto piyasasına kıyasla nispeten düşük ticaret hacmine sahip varlıklar” için uyguladığı “Experimental Label” (Deneysel varlık) etiketi ile platforma ekledi.

“Marinade (MNDE) ve Marinade Staked SOL (MSOL) artık coinbase.com’da ve Experimental etiketiyle Coinbase iOS ve Android uygulamalarında yayında. Coinbase müşterileri bu varlıkları satın almak, satmak, dönüştürmek, göndermek, almak veya depolamak için giriş yapabilir.” 

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bu yılın başlarında, Coinbase CEO’su Brian Armstrong, borsanın, temel güvenlik standartlarını karşıladıkları sürece mümkün olduğu kadar çok altcoin için destek eklemeyi hedeflediğini söylemişti. Görünen o ki borsa bu hedefini gerçekleştirmek için çalışmaya devam ediyor.

Solana ekosisteminde ademi merkeziyetçiliğin korunmasına yardımcı olan likit staking protokolü Marinade Finance’in yönetim token’ı MNDE, son 24 saat içinde %244.92 oranında artış gösterdi. Kripto varlığı, yazı yazılırken 0.26 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Marinade protokolünde SOL token’larını stake edenlere verilen ve merkezi olmayan finans (DeFi) faaliyetleri için kullanılabilen altcoin mSOL ise, son 24 saat içinde %1.21 arttı. Şu anda 34 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?