Mart 25, 2023

Coinbase CEO’sundan Kritik ABD Seçimi Duyurusu!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, borsanın ABD seçimlerinde kripto yanlısı adaylara bağış yapmaya başlama niyetini açıkladı. Açıklama, şirketin SEC’ten gelen bir Wells Bildiriminin ardından geldi.

Brian Armstrong kripto kullanıcılarını “kripto yanlısı adayları seçmeye” davet etti. Ayrıca borsanın, sektörü bir bütün olarak olumlu yönde etkileyebilecek adayları desteklemek üzere kripto kullanıcılarını organize etmek için çalışacağını belirtti.

Coinbase CEO’su Kripto Yanlısı Adayları Destekleyecek

Başlangıcından bu yana, dijital varlık endüstrisi ve düzenleme arasındaki sorunlar sürekli olarak tartışma konusu oldu. SEC’in kripto para şirketlerine karşı yaptırımlarını artırmasıyla birlikte, ABD’nin en büyük borsalarından biri de siyasi alanda sektör adına konuşmak üzere bir tavır aldı.

Armstrong, “Yapacağımız şey, insanların kongre üyeleriyle iletişime geçebilecekleri, kripto yanlısı adaylara bağışta bulunabilecekleri, belediye binalarında boy gösterebilecekleri ve seslerini duyurabilecekleri içerikler yayınlamaya başlamak,” dedi. “Başarımızın güvence altına alındığından emin olmak için bu ülkede kripto yanlısı adaylar seçeceğiz.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?