Coinbase Bu İki Az Bilinen Altcoin İçin Destek Ekledi! 

0

Daha önce de tarafımızdan bildirildiği üzere; Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Haziran ayı sonunda, kendisi ve ekibinin önümüzdeki aylarda mümkün olduğu kadar çok varlığı listelemek için ellerinden geleni yaptıklarını belirtmişti. Coinbase listeleme çılgınlığına hala devam ediyor gibi görünüyor; kripto borsası, platformuna iki düşük değerli merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i ekledi.

Coinbase’in twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, çarşamba günü, Ethereum tabanlı token’lar Rari Governance Token (RGT) ve XYO Network (XYO), Coinbase Pro’da ticarete başladı.

RGT; lending, ücret indirimleri ve protokol yönetimi için bir DeFi platformu olan Rari Capital’e güç veren yönetişim token’ı olarak biliniyor.

XYO ise, jeo-uzamsal verileri anonim olarak toplayan ve doğrulayan bir ağ olan XYO Network’ü destekler; bu veriler daha sonra gerçek yerleri temsil edentoken’larla takas edilebilir veya stake edilebilir.

Coinbase, bu hamleyi blogunda şu şekilde açıkladı:

“Müşterilerden en sık aldığımız taleplerden biri, platformumuzda daha fazla varlık ticareti yapabilme yeteneğidir. Listeleme sürecimizin şartlarına göre, zaman içinde kriterlerimizi karşılayan daha fazla varlığı desteklemeyi umuyoruz.

Platformda yeterli miktarda RGT ve XYO arzı olduğunda… sipariş defterleri üç aşamada başlatılacaktır: sadece post, sadece limit ve tam ticaret.”

XYO dün itibariyle tam ticaret aşamasına girerken, RGT hala sadece post ticareti aşamasında.

Kaynak: CoinGecko

Bu listelemenin ardından XYO, yüzde 55’lere varan miktarda arttı. Ancak ilerleyen zamanlarda altcoin kazançlarının bir kısmını yitirdi ve yazım sırasında CoinGecko verilerine göre 24 saat içinde yüzde 34’lük bir artışla 0.038 dolar seviyesinde işlem görüyor. RGT ise yaklaşık yüzde 10’a varan bir düşüşle 14 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın