Mart 22, 2023

Coinbase Bu Altcoin’i Listeleteceğini Duyurdu: İşte Detaylar!

Coinbase, Arbitrum ‘un yaklaşmakta olan kripto varlığı ARB token’ı bu hafta içinde piyasaya sürülmesi beklentisiyle listeleme yol haritasına eklediğini duyurdu.

Bir Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum’un 23 Mart Perşembe günü ARB token arzının %12,75’ini piyasaya sürmeyi planlamasıyla birlikte Coinbase, katman-2 altcoin’i yol haritasına ekliyor.

Varlık bugün yol haritasına eklendi.

Projenin geliştiricileri, geçen hafta protokolün kendi kendini yürüten merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) tarafından yönetilmeye geçme planlarını özetleyen airdrop’u duyurdu. Arbitrum yetkilileri, hangi kullanıcıların kripto varlıklarını alacağını belirlemek için çeşitli ölçümleri dikkate alan özel bir puan sistemi oluşturduklarını söylüyor.

Coinbase, şeffaflığı artırmak ve listeleme duyurularını önden yapma olasılığını azaltmak için geçen yıl listeleme yol haritasını oluşturdu.

ARB için destek sunan tek büyük borsa bu değil. Binance de Pazartesi günü yaptığı açıklamada tokenı Perşembe günü listelemeyi planladığını söyledi.

Geçtiğimiz hafta, MEXC, Huobi, Bybit ve Bitrue dahil olmak üzere en az dört büyük kripto borsası da merakla beklenen yeni kripto varlığını listeleme niyetlerini açıkladı.

Merkezi olmayan finans takipçisi DeFi Llama Polygon’a (MATIC) göre Arbitrum şu anda kilitli toplam değer (TVL) açısından tüm zincirler arasında 1,98 milyar dolarla Ethereum, Tron (TRX) ve BNB Smart Chain’in ardından dördüncü sırada yer alıyor ve 1,08 milyar dolarlık TVL ile beşinci sırada bulunuyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bir blok zincirinin TVL’si, akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil eder.

TVL, ağa kilitlenen teminat miktarının varlıkların mevcut değeriyle çarpılmasıyla hesaplanır.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?