Ocak 28, 2023

Coin Bureau’ya Göre Bu Altcoin %200 Patlayabilir

Popüler kripto para kanalı Coin Bureau’nun Guy takma isimli analisti Ethereum hakkkındaki görüşlerini aktardı. Analist, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a (ETH) yönelik yükseliş eğilimini dile getirdi.

Guy, 2.21 milyon YouTube abonesine, Ethereum’un (ETH) 2022’deki en düşük seviyesinden %55’in üzerinde toplandıktan sonra bu yıl daha yüksek bir fiyat göreceğini söyledi.

Bilindiği üzere altcoin ağı geçen yıl gerçekleşen güncellemeyle birlikte proof-of-stake mekanizmasına geçti. Popüler kripto analistine göre, bu geçişle ortaya çıkan ETH’nin deflasyonist yapısı, bir sonraki boğa döngüsü sırasında piyasa değerine göre ikinci en büyük dijital varlık için yeni bir rekoru tetikleyebilir.

“Yıl sonuna kadar daha yüksek bir ETH fiyatı göreceğimizi düşünüyorum. Ve bir sonraki boğa koşusunun en şiddetli anında, deflasyonun ETH’yi tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerine çıkarması tamamen gerçekçi görünüyor.”

Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.900 dolara ulaşan lider altcoin, basın zamanında 1.575 dolar seviyesinde işlem görüyor.Bunların yanında Guy, Ethereum’un karşı karşıya olduğu riskler hakkında da şunları söyledi:

“Ethereum için önde gelen bir takım riskler var. İlk olarak, genel kripto piyasası ve makro ortamı var. Ethereum’un güncellemeleri ne kadar etkileyici olsa da, daha geniş ortam kötü durumda ise fiyatı hareket ettirmeyecektir. Piyasalar son zamanlarda daha iyiye gitse de, bu rallinin hız kesmeden devam etmesini beklemek için biraz erken olduğunu düşünüyorum.

ETH’nin yasal statüsü hakkında da daha geniş endişeler var. Bir menkul kıymet tanımının olası olmadığını düşünmeme rağmen, hesaba katmamız gereken bir risk. Bir diğer ü riski de tabii ki merkezileşme… Ayrıca Ethereum’un diğer katman-1’lerle rekabet ettiği gerçeğinden de habersiz değilim. Birçoğu iyi finanse ediliyor ve ekosistemlerini büyütüyor.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?