CMS Holding Ortağı: Kripto Para Alanı “Sahipsiz Toprak”

CMS Holdings ortağı Bobby Cho’a göre, kripto para alanı şu anda bir “sahipsiz toprak”, çünkü kimse gelecek yıl manzaranın nasıl olacağını bilemiyor. Scoop podcast’in bir bölümünde Cho, son fiyat dalgalanmalarının alanın öngörülemezliğini daha da artırdığını ve CMS Holdings gibi firmaların gelecek vaat eden projelere yatırım yapmasını zorlaştırdığını söyledi.

“Gerçekten burası sahipsiz toprakmış gibi hissediyorum” dedi ve fiyattaki son dalgalanmalara dikkat çekti. Bunun yanında, artan belirsizlik seviyesi, Cho’ya göre, CMS Holdings’in yatırımdan aktif ticaret stratejilerine kısmen kaymasını sağladı.

Cho’ya göre dünyanın birkaç ay sonra nerede olacağını bilmiyoruz, aynı şekilde kripto para fiyatlarının da nasıl şekilleneceğini tahmin etmek çok zor. Cho, işletmelerin tam teşekküllü ürünler sunmasının neredeyse imkansız olduğunu düşünüyor. Buna sebep olarak ise düzenlemeler de dahil olmak üzere kripto alt yapısının hızla değişen doğasına dikkat çekiyor.

Perakende olarak kripto alıp satan bir yatırımcı için değerlendirdiğimiz
zaman, belirsizlik göze alınmış demektir. Fakat kripto alanında bir ürün ortaya koymak isteyecek kurumsal yatırımcılar için, kripto sektörü riskli olacaktır. Cho’nun da dediği gibi birkaç ay için de değişme potansiyeli olan bir sektör, işleri zorlaştıracaktır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.