Mayıs 27, 2019

Çin Yeni Kripto Para Derecelendirme Sıralamasını Yayınladı

Çin Sanayi ve Bilişim Bakanlığı altında faaliyet göstermekte olan CCID, her ay düzenli şekilde hazırladığı kripto para derecelendirmelerinin 12.’sini yayınlamış bulunmakta.

CCID, kendilerini “Sanayi ve Bilişim Bakanlığı’na bağlı birinci sınıf bilimsel araştırma kurumu” olarak tanımlıyor ve kripto paralar hakkında değerlendirmeleri; uygulanabilirlik, temel teknoloji ve yaratıcılık adlı başlıklar altında inceleyerek gerçekleştiriyor. Bu incelemeye göre her başlıkta tek tek puanlar veriyor ve toplam puan üzerinde bir sıralama yapıyorlar.

Yayınlanan yeni sıralamada bir önceki sıralamaya göre pek çok proje yer değiştirdi. Ayrıca CCID, derecelendirmeleri bu aydan sonra artık iki ayda bir yayınlayacağını açıkladı.

Bir önceki sıralamadan farklı olarak lider kripto para birimi Bitcoin 12. sıraya yükseldi. Bitcoin önceki sıralamada 15. sırada yer göstermekteydi.

Çok uzatmadan kripto para birimleri projeleriyle ilgili sıralamayı aşağıdan görebilirsiniz.

 

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?