Çin Yeni Kripto Para Derecelendirme Sıralamasını Yayınladı

0

Çin Sanayi ve Bilişim Bakanlığı altında faaliyet göstermekte olan CCID, her ay düzenli şekilde hazırladığı kripto para derecelendirmelerinin 12.’sini yayınlamış bulunmakta.

CCID, kendilerini “Sanayi ve Bilişim Bakanlığı’na bağlı birinci sınıf bilimsel araştırma kurumu” olarak tanımlıyor ve kripto paralar hakkında değerlendirmeleri; uygulanabilirlik, temel teknoloji ve yaratıcılık adlı başlıklar altında inceleyerek gerçekleştiriyor. Bu incelemeye göre her başlıkta tek tek puanlar veriyor ve toplam puan üzerinde bir sıralama yapıyorlar.

Yayınlanan yeni sıralamada bir önceki sıralamaya göre pek çok proje yer değiştirdi. Ayrıca CCID, derecelendirmeleri bu aydan sonra artık iki ayda bir yayınlayacağını açıkladı.

Bir önceki sıralamadan farklı olarak lider kripto para birimi Bitcoin 12. sıraya yükseldi. Bitcoin önceki sıralamada 15. sırada yer göstermekteydi.

Çok uzatmadan kripto para birimleri projeleriyle ilgili sıralamayı aşağıdan görebilirsiniz.

 

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın