CHZ Coin Fiyat Tahmini: Chiliz %52’lik Hareket Sınırında

0

Değerini neredeyse 2 katına çıkartacak hızlı bir trendinden sonra 0,84 dolardan sürekli düşüş eğilimine geçen Chiliz (CHZ) yeni bir riskle karşı karşıya olabilir. Fiyat tam olarak düşüşlerin önüne geçmiş sayılmaz. Ayrıca bir süredir de yatay hareket görülüyor. Fiyat, geniş bir alanda hareket etmek için sınırda yer alıyor. Bu da fiyatın düşüş veya sıçrayış arsında gidip gelmesi anlamına gelebilir.

CHZ Sınırda Yer alıyor

4 saatlik grafiklerde de görülen tekniklerdeki görünüm, fiyatta bir konsolidasyon sürecini destekliyor. CHZ coin değeri şu an için 0,50 dolar bandında seyrediyor. MACD negatif bölgede yatay hareket ediyor ve sinyal hattının baskısı hala sürüyor. Ayrıca Stokastik verilerde aşırı satım bölgesine doğru bir hareket mevcut. Bazı indikatörlerde de görülen negatif tutumun azalan fiyat alanında etkisini arttırması fiyatı alt yönde çöküşe götürebilir.

Kaynak: Tradingview- Chiliz CHZ /USDT Binance

Sonuç

Fiyat hareketi önümüzdeki süreçte bir eşiğe doğru sürükleniyor. Görünen azalan alanda 0,479 dolar seviyesi düşüşün ilk adımı olacaktır. Bu kanaldan alt kırılma bu seviyede yer alıyor ve altında bir kapanış fiyatı %52 düşüşe yani 0,24 dolara gerileme riski gösteriyor. Bu noktaya gidene kadar 0,37 dolarda destek arayışına geçecektir.

Sınırın öteki tarafından ise %52’lık bir artış ihtimali yer alıyor. Bu durumda fiyat için 0,76 dolar sınırının test edilmesi gündemde olacaktır. Fiyat hareketinin bu yönde olması ise 0,559 dolardan öteye bir kapanış görülmesi gerekecektir. Bu noktaya giderken karşılaşması muhtemel dirençler arasından en kuvvetlisini 0,69 dolar alanında görebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın