CHZ Coin Fiyat Tahmini: Chiliz Coin Modeli 1,16 Doları Öngörüyor

3

Derin bir geri çekilme evresinden sonra yatay hareketini %40 artışla sürdüren Chiliz (CHZ) yeni bir model ortaya koyuyor. Nisan ayı ortasında hızlı bir düşüş yaşayan varlık 50-SMA üzerinde desteklenerek yükselişin önünü açtı. Baş-omuz görünümünün doğrulanması dip seviyelerden yeni bir rekor seviyeye yönelmeyi beraberinde getirebilir.

Baş-omuz görünümü hakkında negatif düşünceler olsa da bilinirlik konusunda oldukça yaygındır. Kararlılık konusunda diğer modellere göre daha başarılı olduğu da söylenebilir. Ters bir baş omuz göstergesi hali hazırda devam ediyor. Bu durumun birkaç gün içinde tamamlanması fiyatta yeni zirveye gidilmesinde öncülük edecektir.

Kaynak: Tradingview Chiliz CHZ /USDT Binance

Modelin tamamlanmayan kısmı, tamamlanan diğer kısımdan daha yüksekte olması beklenmektedir, bu durum daha sağlıklı bir performans olması konusunda geçmişten örnekler gösterir. Fiyat direnç çizgisi baz alınırsa sağ kolda 0,49-0,505 dolar direnç alanını CHZ için gösteriyor. Önümüzdeki birkaç mum hareketi bu alan altında şekillenmesi bekleniyor.

Fiyat- model ilişkisi bu şekilde kendisini gösterirse Nisan- Mart için güçlü bir duraksama alanı 0,77 dolar seviyesinde direnç görmesi beklenebilir. Ancak bu noktadan sonra yeni hedefler ATH seviyesi olacaktır. CHZ için üst hedef bandında 1,414 uzatma seviyesi 1,05 dolar ve 1,618 uzatma seviyesi 1,16 dolar yer alıyor.

CHZ, eğer model tamamlama sırasında 0,375 dolar desteğini yitirtirse model gücünü kaybedebilir ve 0,24 dolar desteğine kadar devamlılık gösterebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın