CHZ Coin Fiyat Tahmini: Chiliz Coin Modeli 1,16 Doları Öngörüyor

Derin bir geri çekilme evresinden sonra yatay hareketini %40 artışla sürdüren Chiliz (CHZ) yeni bir model ortaya koyuyor. Nisan ayı ortasında hızlı bir düşüş yaşayan varlık 50-SMA üzerinde desteklenerek yükselişin önünü açtı. Baş-omuz görünümünün doğrulanması dip seviyelerden yeni bir rekor seviyeye yönelmeyi beraberinde getirebilir.

Baş-omuz görünümü hakkında negatif düşünceler olsa da bilinirlik konusunda oldukça yaygındır. Kararlılık konusunda diğer modellere göre daha başarılı olduğu da söylenebilir. Ters bir baş omuz göstergesi hali hazırda devam ediyor. Bu durumun birkaç gün içinde tamamlanması fiyatta yeni zirveye gidilmesinde öncülük edecektir.

Kaynak: Tradingview Chiliz CHZ /USDT Binance

Modelin tamamlanmayan kısmı, tamamlanan diğer kısımdan daha yüksekte olması beklenmektedir, bu durum daha sağlıklı bir performans olması konusunda geçmişten örnekler gösterir. Fiyat direnç çizgisi baz alınırsa sağ kolda 0,49-0,505 dolar direnç alanını CHZ için gösteriyor. Önümüzdeki birkaç mum hareketi bu alan altında şekillenmesi bekleniyor.

Fiyat- model ilişkisi bu şekilde kendisini gösterirse Nisan- Mart için güçlü bir duraksama alanı 0,77 dolar seviyesinde direnç görmesi beklenebilir. Ancak bu noktadan sonra yeni hedefler ATH seviyesi olacaktır. CHZ için üst hedef bandında 1,414 uzatma seviyesi 1,05 dolar ve 1,618 uzatma seviyesi 1,16 dolar yer alıyor.

CHZ, eğer model tamamlama sırasında 0,375 dolar desteğini yitirtirse model gücünü kaybedebilir ve 0,24 dolar desteğine kadar devamlılık gösterebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 3 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

 • Esra

  Üstat saygılar sizi Tradingviewde nasıl takıp edebiliriz

  Cevap Yazın
 • Esra

  Üstat selamlar Tradingviewde sizi nasıl takip edebiliriz

  Cevap Yazın
  • Kadir ALTUNSOY

   Merhabalar, Tradingview yayınlarına henüz başlamadık ancak KadirAltunsoy olarak aratırsanız profili görebilirsiniz. İyi okumalar dilerim.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.