Eylül 26, 2023

Chris Burniske, Kripto Dünyasındaki Favori Varlıklarını Paylaştı!


Kripto girişim şirketi Placeholder Capital’in kurucusu Chris Burniske, dijital varlık alanındaki çekirdek ağlar olduğuna inandığı projeleri paylaştı.

Bitcoin: Daha tutucu bir varlık.

Ethereum: Daha iyimser bir proje.

Solana: Hız.

Cosmos: Egemenlik.

Celestia: Kullanılabilirlik.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Burniske’ye göre, projenin benzersiz değer önerisi hem kullanıcıları hem de geliştiricileri cezbediyor ve uzun süre buralarda kalmalarını sağlıyor.

Çekirdek ağlar için, genellikle bir topluluğun gelip kalmasını sağlayan tanımlayıcı bir özellik olduğunu görüyorum çünkü o ağ bu özelliği diğer tüm ağlardan daha iyi sunuyor. Dahası, uzun vadede kazanan bir ağ genellikle yalnızca bu tanımlayıcı özelliğe odaklanan ilk ağdır, çünkü o zaman bu özelliğe önem veren en iyi yetenekleri kendine çeker ve yalnızca bu özellikteki üstünlüğünü daha da ileriye taşır… o zaman, her zaman taklitçiler vardır.

Bitcoin (BTC) bu yazının yazıldığı sırada 26,280 dolardan işlem görürken, Ethereum (ETH) bu yazının yazıldığı sırada 1,587 dolardan işlem görüyordu. Solana 19,39 dolar seviyesinde yer alırken, Cosmos 7,03 dolardan işlem görüyor.

Geliştiricilerin kitlesel olarak benimsenmesi için blok zinciri tabanlı uygulamalar oluşturmasına olanak sağlamak üzere tasarlanmış bir kripto projesi olan Celestia’nın şu anda halka açık bir tokenı bulunmuyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?