Nisan 2, 2024

Chris Burniske: Bu Altcoin Yeni Zirvelere İlerliyor, BNB’yi Geride Bırakacak!

Başarılı tahminleriyle tanınan ARK Invest’in eski kripto başkanı Chris Burniske, kripto para dünyasının en hızlı yükselen projelerinden biri olarak göze çarpan Solana’nın (SOL) muazzam potansiyeline dikkat çekti.

Burniske’nin analizine göre, Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşma ihtimali oldukça yüksek ve bu noktaya ulaşmak için gerekli adımlar hızla atılıyor. Burniske’nin kapsamlı analizine göre, Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) görebileceği konusunda ciddi bir potansiyel bulunuyor. Burniske, altcoin için “ATH’ye aç gibi görünüyor.” ifadelerini kullandı.

Burniske'nin analizine göre, Solana'nın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma ihtimali oldukça yüksek

Bu yazının yazıldığı sırada SOL, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 dolardan yaklaşık %29 uzakta, 182 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Ayrıca Burniske, Solana’nın kripto varlıkları arasında önemli bir yere sahip olma yolunda hızla ilerlediğini vurguluyor. Popüler isme göre SOL, en büyük piyasa değerine sahip kripto paralar arasında (stablecoin’ler hariç) BNB’yi geride bırakarak 3 numaraya yükselebilir.

“BNB, ‘stablecoin olmayanlar’ arasındaki 3 numaralı konumunu yakında sonsuza kadar kaybedecek.

Bu döngüde her zaman BTC, ETH [ve] SOL olacaktır.”

Şu anda Solana’nın piyasa değeri 84,53 milyar dolar seviyesinde bulunurken, BNB ise 88,49 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle işlem görüyor. Eğer Burniske’nin tahminleri doğru çıkarsa, Solana’nın bu yükselişi, altcoin piyasasında önemli bir dönüm noktası olabilir ve yatırımcılara çeşitli fırsatlar sunabilir.

Yatırımcı, kripto piyasalarında yükseliş beklentisini sürdürürken, trader’ların ve yatırımcıların beklentilerini makul sınırlar içinde tutması gerektiğini de ekliyor.

“Bu patlamada çoğunlukla en büyük x’leri geride bıraktık, ancak en heyecan verici ürün geliştirme ve baş döndürücü toplumsal ilgi önümüzde; ayaklarınızı yere sağlam basın…

BTC’nin 200.000 dolar olması, 70.000’den 2,86x demek. BTC 2022’nin dip noktası = 15.500 dolar, yani zaten 4,52x yaptık. Boğa gibi ama mantık dahilinde.

Veya şu anda 192 dolar olan SOL’u alın. Bu, 2022’deki dip seviyesi olan yaklaşık 8 dolardan 24x anlamına gelir. SOL’un 1.000 dolara ulaşmasını bekliyorsanız (yükseliş çağrısı), o zaman buradan 5,2x (arkasındaki en büyük X) çağrısı yapıyorsunuz demektir. Bu genişleme için SOL’un önünde daha büyük x’ler olduğunu söylemek gerekirse, SOL’un > 4.600 dolar olacağı olduğu iddia edilir (bence pek olası değil).”

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?