Chiliz Fiyat Tahmini: CHZ Yeni Bir Yükselişe Mi Hazırlanıyor?

0

Chiliz fiyatı, son üç günde %30 artışla 0.38 dolar’lık kritik destek seviyesinden büyük bir toparlanma yaşadı. CHZ, 0.74 dolar’a doğru potansiyel bir kırılmadan önce başka önemli bir direnç seviyesiyle karşı karşıya.

12 saatlik grafikte, Chiliz, iki paralel trend çizgisi ile alçalan bir paralel kanal modeli oluşturdu. Şu an için en yakın direnç seviyesi, 0.51 dolar’daki 50 SMA olarak görülüyor.

Kaynak: Tradingview CHZ/USDT

Boğaların, paralel kanal modelinin üst sınırı olan 0.57 dolar’a ulaşmak için önce Chiliz fiyatını 50 SMA’nın üzerine çıkarmaları gerekiyor. Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, CHZ’yi başlangıçta 0.65 dolar’a ve uzun vadede 0.75 dolar’a çıkarabilir.

Kaynak: Tradingview CHZ/USDT

TD Sıralı göstergesi, yükseliş görünümüne daha da fazla güven katmak için 8 Nisan’da günlük grafikte henüz geçersiz kılınmayan bir satın alma sinyali sundu. Ayıların bu sinyali geçersiz kılmak için, Chiliz fiyatını 0.436 dolar’ın altına düşürmesi gerekiyor. Bu kilit noktadan bir kırılma ise, CHZ’yi hızlı bir şekilde 0.394 dolar’dan %78.6 Fibonacci seviyesine ve 50 günlük SMA’yı 0.355 dolar’a indirebilir. 100 günlük SMA destek seviyesi ise 0.19 dolar seviyesinde yer alıyor.

Özetle Chiliz fiyatı, 12 saatlik grafikte alçalan bir paralel kanalın içinde yer alıyor. Dijital varlık ileride bir miktar dirençle karşı karşıya kalabilir ancak arkasında önemli bir yükseliş ivmesi var. TD Sıralı göstergesi günlük grafikte bir satın alma sinyali sundu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın