Chiliz Fiyat Tahmini: CHZ Yeni Bir Yükselişe Mi Hazırlanıyor?

Chiliz fiyatı, son üç günde %30 artışla 0.38 dolar’lık kritik destek seviyesinden büyük bir toparlanma yaşadı. CHZ, 0.74 dolar’a doğru potansiyel bir kırılmadan önce başka önemli bir direnç seviyesiyle karşı karşıya.

12 saatlik grafikte, Chiliz, iki paralel trend çizgisi ile alçalan bir paralel kanal modeli oluşturdu. Şu an için en yakın direnç seviyesi, 0.51 dolar’daki 50 SMA olarak görülüyor.

Kaynak: Tradingview CHZ/USDT

Boğaların, paralel kanal modelinin üst sınırı olan 0.57 dolar’a ulaşmak için önce Chiliz fiyatını 50 SMA’nın üzerine çıkarmaları gerekiyor. Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, CHZ’yi başlangıçta 0.65 dolar’a ve uzun vadede 0.75 dolar’a çıkarabilir.

Kaynak: Tradingview CHZ/USDT

TD Sıralı göstergesi, yükseliş görünümüne daha da fazla güven katmak için 8 Nisan’da günlük grafikte henüz geçersiz kılınmayan bir satın alma sinyali sundu. Ayıların bu sinyali geçersiz kılmak için, Chiliz fiyatını 0.436 dolar’ın altına düşürmesi gerekiyor. Bu kilit noktadan bir kırılma ise, CHZ’yi hızlı bir şekilde 0.394 dolar’dan %78.6 Fibonacci seviyesine ve 50 günlük SMA’yı 0.355 dolar’a indirebilir. 100 günlük SMA destek seviyesi ise 0.19 dolar seviyesinde yer alıyor.

Özetle Chiliz fiyatı, 12 saatlik grafikte alçalan bir paralel kanalın içinde yer alıyor. Dijital varlık ileride bir miktar dirençle karşı karşıya kalabilir ancak arkasında önemli bir yükseliş ivmesi var. TD Sıralı göstergesi günlük grafikte bir satın alma sinyali sundu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.